prezent na walentynki – sesja dla dwojga lub dla drugiej połowy

WALENTYNKIJuż niedługo walentynki, dlatego pomyśl o oryginalnym prezencie w postaci sesji fotograficznej dla ukochanej osoby. Spraw, by ten wyjątkowy dzień był naprawdę niezapomniany. Podaruj oryginalny prezent bliskiej Ci osobie w postaci sesji dla dwojga lub sesji indywidualnej.

Już dziś zamów e-voucher i wyślij go ukochanej osobie za pośrednictwem e-maila lub portalu społecznościowego, spersonalizujemy go dla Ciebie wg Twoich potrzeb. Oczywiście możemy też go dla Ciebie przygotować w postaci romantycznie spakowanego fotovoucherowego upominku.

walentynkowy voucherliniaBądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u
Promocje, pakiety i vouchery nie łączą się. Kontakt do nas znajdziecie tutaj.
Ceny sesji uzależnione są od ilości zdjęć. 

Koniecznie zapytajcie nas o szczegóły i dostępność wolnych terminów.

Zobacz również nasze pozostałe promocje.

kontakt

#walentynki #sesja zdjęciowa #walentynkowa sesja zdjęciowa #sesja fotograficzna  #fotograf lublin #sesja zdjęciowa lublin #fotograficzny voucher walentynkowy #sesja zdjęciowa  #prezent na walentynki #sesja na prezent #Agencja Fotograficzno Szkoleniowa #Lublin

polecamy szkolenie

 

Prezent na Dzień Babci i Dziadka voucher na sesję

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, dlatego proponujemy Wam kupno fotovouchera na sesję zdjęciową dla Nich. Profesjonalna sesja fotograficzna w naszym atelier w Lublinie lub w plenerze to świetne rozwiązanie jeśli nie macie pomysłu na prezent dla Nich. Ofiarujcie Im wspaniałą zabawę i cudowną pamiątką, która pozostanie Wam na lata. Już dziś zadzwońcie by zamówić jedną z podanych niżej opcji:

dzień babci i dziadka🎁 Voucher na sesję rodzinną
🎁 Voucher na sesję z wnukami
🎁 Voucher na sesję portretową dla Babci
🎁 Voucher na sesję portretową dla Dziadka
🎁 Voucher na sesję portretową dla Babci i Dziadka

Ty decydujesz który z prezentów chcesz ofiarować oraz ile chcesz na niego przeznaczyć. Zapraszamy do rezerwacji terminów telefonicznie lub e-mailowo. Kontakt do nas znajdziecie tutaj. Ceny sesji uzależnione są od ilości zdjęć.

linia

Ewentualnie jeśli potrafisz zawsze możesz narysować Babci czy Dziadkowi laurkę i też będzie Im miło 😉

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

#dzień babci #dzień dziadka #sesja fotograficzna #sesja rodzinna #sesja z wnukami #sesja portretowa #voucher #fotografia Lublin #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa #Lublin

Noworoczna Wyprzedaż

Mamy dla Was NOWOROCZNE SALE – z tej okazji nasza firma obniża ceny wszystkich usług fotograficznych o -10%. Zapraszamy na profesjonalne sesje zdjęciowe, a kontakt do nas znajdziecie tutaj.

Promocja ważna jest do końca stycznia 2018 roku.

 

linia

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze pozostałe promocje.
*promocje, vouchery i rabaty nie łączą się

#Noworoczne Sale #Sale #Promocje #Wyprzedaże #Fotografia
#Sesja Zdjęciowa Lublin #Fotograf Lublin

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2018 Roku

Kochani – życzymy Wam byście weszli w Nowy Rok radośnie, pełni nadziei i dobrych myśli. Niech w tym szczególnym czasie otaczają Was zawsze najbliżsi, niech staną się niewyczerpanym źródłem siły na każdy kolejny dzień 2018 roku. Życzymy Wam wiary w sercu i światła w mroku, szczególnie wtedy, gdy będziecie chcieli zrobić dobre zdjęcia. Wesołych Świąt i jeszcze lepszego Nowego 2018 Roku!!!

linia

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

#Szczęśliwego Nowego Roku
#Fotograf Lublin #Fotografia Lublin
#Agencja Fotograficzno Szkoleniowa 

Świąteczny Foto Voucher

Święta tuż tuż… Dlatego ułatwiamy Wam poszukiwania kreatywnego prezentu. Proponujemy Wam spersonalizowany, świąteczny foto voucher. Wystarczy napisać nam dla kogo on ma być oraz ile chcecie przeznaczyć na ten upominek. My zajmiemy się resztą. Przygotujemy Wam elegancko zapakowany voucher, który Wy ofiarujecie bliskiej Wam osobie. Obdarowana osoba będzie mogła się cieszyć profesjonalną sesją zdjęciową. Bez gwiazdek w umowie i ukrytych kosztów, widzicie jakie to proste.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze pozostałe promocje.
*promocje, vouchery i rabaty nie łączą się

linia
Zapraszamy do rezerwacji voucherów telefonicznie lub e-mailowo. 
Ceny sesji uzależnione są od ilości zdjęć
Kontakt do nas znajdziecie tutaj.

kontakt

#sesja w prezencie #świąteczne vouchery #sesja fotograficzna #portret #sesja rodzinna #sesja dziecięca #sesja modowa #akt artystyczny #sesja ciążowa #sesja zdjęciowa z przyjaciółką #sesja narzeczeńska #sesja partnerska #fotografia Lublin #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa #sesja zdjęciowa na prezent

polecamy szkolenie

Prezent na święta – sesja zdjęciowa

Mamy dla Was pomysł na świąteczny prezent. Twój upominek może w tym roku być naprawdę wyjątkowy. Podaruj swoim bliskim świąteczny, fotograficzny voucher. Profesjonalna sesja zdjęciowa to idealne rozwiązanie na kreatywny prezent. Aby zobaczyć jak wygląda nasz świąteczny voucher – wystarczy kliknąć tutaj.

sesja zdjeciowa

 

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze pozostałe promocje.
*promocje, vouchery i rabaty nie łączą się

linia
Zapraszamy do rezerwacji terminów telefonicznie lub e-mailowo. 
Ceny sesji uzależnione są od ilości zdjęć
Kontakt do nas znajdziecie tutaj.
kontakt#sesja w prezencie #świąteczne vouchery #sesja fotograficzna #portret #sesja rodzinna #sesja dziecięca #sesja modowa #akt artystyczny #sesja ciążowa #sesja zdjęciowa z przyjaciółką #sesja narzeczeńska #sesja partnerska #fotografia Lublin #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa #sesja zdjęciowa na prezent

polecamy szkolenie

 

Black Friday 2017

Zbliża się czarny piątek, czyli dzień wielkich wyprzedaży. Agencja Fotograficzno Szkoleniowa ma z tej okazji dla Was dobrą wiadomość. Obniżamy ceny wszystkich naszych usług o -20%. Wystarczy tylko podpisać z nami umowę w najbliższy piątek (24.11.2017 r.). Zapraszamy tylko do wcześniejszego umówienia się na spotkanie, gdyż piątek ma jedynie 24 godziny.  Kontakt do nas znajdziecie tutaj.

linia

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze pozostałe promocje.
*promocje, vouchery i rabaty nie łączą się

#BlackFiday #CzarnyPiątek #Promocje #Wyprzedaże #Fotografia #Salelogo-czarny-piatek

Promocja dla studentów

Studencie mamy dla Ciebie pomysł nie tylko na świetną zabawę, ale i przydatne profesjonalne zdjęcia. Wystartował rok akademicki z tej okazji mamy promocję dla studentek i studentów na profesjonalne sesje zdjęciowe. Dla wszystkich studentów, z ważną legitymacją studencką, wykonamy o 20% taniej zdjęcia w plenerze. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś w celu ustalenia szczegółów i koniecznie powołaj się na 20% RABATU. Zastanów się czy nie potrzebujesz profesjonalnych zdjęć do social media lub do budowania swojego wizerunku. Być może zbliża się też fajna okazja, którą warto uwiecznić za pomocą obiektywu na dłużej. Czekamy na Ciebie.

 Promocja ważna do odwołania.
Kontakt do nas znajdziecie tutaj.

druk 2

linia

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze promocje.
*promocje, vouchery i rabaty nie łączą się

#jesienna promocja zdjęciowa #profesjonalna sesja w plenerz #promocja studencka #sesja plenerowa #fotografia lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna #sesja dla studentów #fotograf lublin

 

loga

1800 polubień na FB

Nasz facebook’owy licznik przekroczył właśnie liczbę 1800 fanów!!! Dziękujemy Wszystkim, którzy polubili naszą stronę. Mamy też dla Was z tej okazji niespodziankę. Pierwsze trzy e-mailowe zgłoszenia na dowolną sesję zdjęciową otrzymają 18% rabatu. Bądźcie czujni i śledźcie nasz fan page, gdyż szykujemy dla Was nowe promocje. Do zobaczenia na sesjach zdjęciowych lub szkoleniach fotograficznych. Serdecznie pozdrawiamy Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa.

 Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

linia

kontaktWszelkie prawa zastrzeżone © Agencja Fotograficzno Szkoleniowa

#sesja zdjęciowa #szkolenia fotograficzne #1800 like #agencja fotograficzna lublin #fotograf lublin #najlepszy fotograf lublin #sesje fotograficzne #szkolenia #fotograf płock #fotograf warszawa 

polecamy szkolenie

Sen o Mieście

Widowisko „Sen o mieście” to niezwykłe i emocjonalne przedstawienie historii miasta Lublin, to zawieszony pod niebem, teatralny poemat o dziedzictwie i wartościach kulturowych miasta. Mianownikiem jest tu „Poemat o mieście Lublinie” Józefa Czechowicza. Przedstawienie 700 lat miasta Lublin początkowo uważaliśmy za niemożliwe, mając na uwadze, że całość widowiska trwa około 45-minut. Po obejrzeniu zmieniliśmy zdanie i reżyser Janusz Opryński wg nas, zrealizował to zadanie praktycznie perfekcyjnie. Poniżej zamieszczamy nasze obiektywne spojrzenie oraz subiektywne spostrzeżenia na temat tego wyjątkowego snu…

   

 

 

 

…Bohaterami tej podniebnej opowieści są mężczyzna i kobieta. On pewnie spaceruje w powietrzu chodząc po linie, a ona przepięknie tańczy na szarfie, w tle miasto przeżywa swoje wzloty i upadki. To oni są częścią miasta i to dzięki nim przyszłość Lublina jest pewniejsza, gdyż to dzięki nim jest i miasto. Para z sukcesem powstaje i odradza się po każdym kataklizmie. W tle tych wydarzeń znajduje się słońce, a całość widowiska uzupełniają slacklinerzy, którzy spacerowali nad dziedzińcem zamku lubelskiego na taśmach rozpiętych między wieżami a ścianami budowli oraz tancerki podwieszone na chustach akrobatycznych. To co zasługuje również na pochwałę – to muzyka skomponowaną przez lubelskiego kompozytora Rafała Rozmusa oraz teksty czytane w sposób mistrzowski przez Dorotę Landowską oraz Zdzisława Dziducha. Scenografię przygotował Jarosław Koziara. 

Pierwsza prezentacja „Snu o mieście” odbyła się już we Wrocławiu w ramach prezentacji Europejskiej Stolicy Kultury w maju 2016 roku. W kolejnym roku wykorzystano scenerię dziedzińca zamku lubelskiego, a narrację widowiska uzupełniła inspiracja freskami z Kaplicy Trójcy Świętej. Spektakl można było więc łącznie obejrzeć łącznie 6 razy, przy czym w Lublinie pokazywano go w 2017 roku w dniach 5, 6, 12, 13 i 14 sierpnia.

Wg nas jest to niesamowita opowieść, która jest pełna symboli, pełna różnych emocji, nie zabrakło tu smutku i lęku, ale i radości czy odwagi, która towarzyszyła Lublinianom przez około 700 lat. Podczas spektakli odbywała się zbiórka pieniężna na operację małej dziewczynki – Wiktorii Bednarz. Dziewczynka urodziła się z licznymi wadami wrodzonymi, między innymi z wadą serca i wymaga kosztownej operacji, stąd wielkie ukłony dla twórców i artystów za wsparcie potrzebującej Wiktorii.

 

 Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

linia 

ZOBACZ TEŻ NASZ WPISY O:

NOCY KULTURY W LUBLINIE 2017

Carnavalu Sztukmistrzów 2017

NOCY KULTURY W LUBLINIE 2016

Jarmarku Jagiellońskim 2016

Carnavalu Sztukmistrzów 2016

JARMARKU JAGIELLOŃSKIM 2016

Europejskim Festiwalu Smaków 2016

CARNAVALU SZTUKMISTRZÓW 2016

JARMARKU JAGIELLOŃSKIM 2016

liniakontakt#Lublin Miasto Inspiracji #Fotografia #Zamek Lubelski #Polska #Lublin #Sen o Mieście
#Agencja Fotograficzno Szkoleniowa

Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja Fotograficzno Szkoleniowa