Dzień Ojca – prezent dla taty

Dla wszystkich szukających prezentu dla swojego taty zapraszamy do nas. Mamy dla Was kilka propozycji, a każda z nich pomniejszona jest o -25% cen regularnych. Wystarczy tylko kontaktując się z nami powołać się na promocję z okazji Dnia Taty. Do każdej z wybranych opcji za darmo przygotujemy dla Was spersonalizowany e-voucher, który z łatwością wydrukujecie i wręczycie osobiście lub przekażecie za pomocą portali społecznościowych lub e-mailem.


PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS 3 OPCJE:

PLENEROWA RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA

INDYWIDUALNA SESJA ZDJĘCIOWA

SESJA DLA OBOJGA RODZICÓW

Profesjonalna Sesja Zdjęciowa na Dzień Ojca, to idealny i kreatywny prezent, jaki możesz podarować swojemu tacie, bez względu na to czy zapozuje sam, z mamą czy z całą rodziną. Ta kwestia, to Wasz wybór. Naszym zadaniem pozostanie jedynie jej profesjonalna realizacja. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy, wymagana jest bowiem wcześniejsza rezerwacja sesji.

Zachęcamy by zgłosić się do nas już dziś w celu umówienia się na tańszą o 25% sesję zdjęciową z okazji Dnia Taty. Podczas rozmowy, przypomnij nam tylko o naliczeniu z tej okazji cenowego rabatu. Podając ponadto imię taty, przygotujemy dla Was, spersonalizowany e-voucher. Ceny sesji uzależnione są od ilości zdjęć.

DZIEN OJCA

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze pozostałe promocje.

kontaktlinia

#prezent na dzień ojca #profesjonalna sesja zdjęciowa #profesjonalna sesja zdjęciowa na dzień ojca #sesja zdjęciowa w studio lublin #sesja zdjęciowa w plenerze #rabat na zdjęcia #fotograf lublin #fotografia lublin #fotograf lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna w lublinie 
#sesja indywidualna #zdjęcia z żoną #voucher na sesję zdjęciową