Kasia Stankiewicz i Varius Manx – Kozienalia

KASIA STANKIEWICZ I VARIUS MANXDziś przygotowaliśmy dla Was  fotorelację z koncertów w ramach Kozienalii w Lublinie. Zdjęcia wykonał fotograf Rafał Bil z Agencji Fotograficzno-Szkoleniowej. Tym razem przed naszym obiektywem znalazła się Katarzyna Stankiewicz wraz z zespołem Varius Manx. Katarzyna w latach 1995-2000 była wokalistką zespołu, a po dłuższej przerwie, ku zadowoleniu wielu fanów, ponownie znalazła się razem z zespołem na scenie.

Zespół przygotował trasę koncertową podsumowującą 25 lat pracy artystycznej. Mamy nadzieję, że nie będzie to tylko jednorazowy epizod. Wierzymy, że zarówno Katarzyna jak i zespół będą ze sobą dłużej współpracować i tworzyć kolejne hity. Liczymy również mocno na wydanie nowej płyty i trzymamy kciuki za ponowny sukces  tej grupy, mając na uwadze, że dotychczas wspólnie sprzedali ponad milion płyt.

linia

Organizatorem imprezy był Zarząd Uczelnianego Samorządu Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Niebawem na naszej stronie kolejne fotorelacje z innych kozienaliowych koncertów

 

Kasia Stankiewicz (1)

Kasia Stankiewicz (2)

Kasia Stankiewicz i Varius Manx (7)

Kasia Stankiewicz (3)

Kasia Stankiewicz i Varius Manx (1)

Kasia Stankiewicz i Varius Manx (6)

Kasia Stankiewicz i Varius Manx (2) Kasia Stankiewicz i Varius Manx (3) Kasia Stankiewicz i Varius Manx (4) Kasia Stankiewicz i Varius Manx (5) Kasia Stankiewicz i Varius Manx (8) Kasia Stankiewicz i Varius Manx (9) Kasia Stankiewicz i Varius Manx (10) Kasia Stankiewicz i Varius Manx (11) Kasia Stankiewicz i Varius Manx (13)Kasia Stankiewicz i Varius Manx (12)


Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u.
Zobacz też fotorelację z koncertu Meli Koteluk.

 

logo umcs kozienalia 2016

#fotorelacja z koncertów #fotografia koncertowa #varius manx # mela koteluk #fotografia lublin #fotograf lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna lublin