Mela Koteluk – fotorelacja z koncertu – Kozienalia

Mela Koteluk.

Dnia 22 maja 2016 roku w Lublinie odbył się koncert Meli Koteluk. Nasza Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa przygotowała fotorelację z tego wyjątkowego koncertu, który odbył się w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Kozienalia. Organizatorem tej imprezy był Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Wróćmy jednak do Meli, a właściwie Malwiny. Zapewne nie każdy wie, że ta utalentowana wokalistka naprawdę ma na imię Malwina. To nie jedyna ciekawostka, jaką dla Was mamy. Imponuje nam jej wrażliwość sceniczna oraz fakt, że nie tylko jest świetną wokalistką, ale i autorką wielu tekstów.

Doceniono już ją wiele razy. Jednym z ważniejszych wyróżnień jest nagroda Fryderyków z 2013 roku dla najlepszej debiutantki i artystki roku, pod czym podpisujemy się i my. Uważamy, że zasłużyła na nią jak mało kto. Dotychczas Mela wydała dwie płyty, które osiągnęły status platynowych krążków. Czekamy na kolejne i gratulujemy udanego koncertu.

Niebawem na naszej stronie kolejne fotorelacje z innych kozienaliowych koncertów.

Mela Koteluk w Lublinie (1)Mela Koteluk w Lublinie (12) Mela Koteluk w Lublinie (2) Mela Koteluk w Lublinie (3) Mela Koteluk w Lublinie (4) Mela Koteluk w Lublinie (5) Mela Koteluk w Lublinie (6) Mela Koteluk w Lublinie (7) Mela Koteluk w Lublinie (8) Mela Koteluk w Lublinie (10) Mela Koteluk w Lublinie (11) Mela Koteluk w Lublinie (13) Mela Koteluk w Lublinie (14) Mela Koteluk w Lublinie (15) Mela Koteluk w Lublinie (16) Mela Koteluk w Lublinie (17) Mela Koteluk w Lublinie (18)

linia

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u
Zobacz też fotorelację z koncertu Kasi Stankiewicz i Varius Manx.

logo umcs kozienalia 2016

#mela koteluk #fotorelacja z koncertu meli koteluk #fotorelacja z koncertu #fotografia lublin #fotograf lublin #najlepszy fotograf lublin