Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Piątego listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Specjalnie z okazji tego dnia przygotowałyśmy dla Was lub Waszych znajomych specjalne TAŃSZE O -20% BAJKOWE FOTOGRAFICZNE E-VOUCHERY, które mogą stać się niezapomnianym prezentem. Ten wyjątkowy E-VOUCHER pozwoli zrealizować sesję w wybranej i przygotowanej przez siebie dowolnej bajkowej stylizacji i przeniesie Cię do magicznego świata bajek z czasów dzieciństwa. To wy decydujecie, jaką księżniczką lub superbohaterem chcecie zostać. Podczas dnia Waszej sesji  liczyć się będzie głównie dobra zabawa i kreatywność. Niech tego dnia nic nas nie ogranicza.

sesja bajkowa

Przypomnijmy sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Podarujmy sobie lub komuś  odrobinę  przyjemności i szaleństwa.

sesja jak z bajki

Aby zamówić sesje zdjęciową napisz e-mail za pośrednictwem formularza w dziale kontakt lub zadzwoń, numer telefonu dostępny jest tutaj. Skontaktuj się z nami. Wspólnie dopracujemy pomysł na sesję oraz omówimy wszystkie niezbędne szczegóły. Opłata za sesję zależy od ilości zdjęć, ale koniecznie powołaj się na bajkowy rabat -20%, a na pewno się dogadamy.

bajkowy portretlinia* BAJKOWA PROMOCJA -20% dotyczy wszystkich osób które od dziś do dnia 5 listopada 2015 roku włącznie zdecydują się na skorzystanie z tej promocji. Pakiety i vouchery nie łączą się oraz przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.

sesja bajkowa voucher
Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u
Zobacz również nasze pozostałe promocje.

#międzynarodowy dzień postaci z bajek #fotograficzne vouchery #sesja zdjęciowa #rabat #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa