Naga prawda o polsko-szkockim ślubie

2 wesele Dorota i James (290)-2

linia

Fotografowaliśmy na ślubie polsko-szkockim. Reportaż ślubny był niemałym wyzwaniem dla naszej Agencji Fotograficzno-Szkoleniowej.  Od dziś na blogu pojawiać się będą piękne historie o miłości, których scenariusz napisało samo życie. Niekiedy będzie zabawnie innym razem poważnie, zapraszam do lektury i odkrywania tajemnic tego co tak naprawdę dzieje się w dniu ślubu.

Na początek zapraszam do polsko-szkockiego świata Doroty i James’a. Fotografowanie tego międzynarodowego ślubu i wesela było dla mnie wielką przyjemnością. Co ciekawe, przepiękna msza w płockiej katedrze oraz przyjęcie weselne, które odbyło się w niesamowitej przestrzeni zamku w Gostyninie, wcale nie były największym atutem tego dnia. Szczerze przyznam, że dla mnie nie tylko magiczna sceneria – jest zawsze bardzo ważna – ale także i inne istotne elementy, które tutaj dopracowano na najwyższym poziomie. Co ciekawe, kluczem do udanych zdjęć jednak, tym razem okazała się głównie niesamowita atmosfera oraz ludzie, których poznałem tak naprawdę dopiero w dzień wesela.

Zwykle punktem wyjścia każdej mojej fotograficzno – ślubnej współpracy jest wcześniejsze poznanie się. Zazwyczaj z narzeczonymi spotykam się wiele dni przed samym ślubem, wymieniamy swoje poglądy i pomysły, pijemy razem kawę czy herbatę i ustalamy szczegóły sesji. Tym razem było inaczej. Zarówno Dorota, jak i James mieszkają i pracują w Szkocji, stąd nasze wcześniejsze spotkanie nie mogło dojść do skutku. Co więcej, kontaktowała się ze mną nie sama para, ale przemiła siostra panny młodej. Stąd też moja niepewność i poczucie niesztampowego załatwienia spraw pojawiły się mimowolnie, a jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Bez wątpienia Dorota i James oraz ich goście, skradli moje serce od samego początku♥. Z perspektywy czasu niesamowicie miło wspominam tę współpracę. W tej niezapomnianej uroczystości uczestniczyli więc otwarci ludzie, z ogromnym poczuciem humoru, którzy dodatkowo potrafili się świetnie bawić oraz stworzyć niesamowity klimat. W największym skrócie tak będę wspominał Ich wesele i ceremonię ślubną.

Dla osób chcących poczuć magię tej wyjątkowej uroczystości zapraszam do obejrzenia fotografii z tego niesamowitego dnia, które znajdują się tutaj. Mam nadzieję, że choć w pewnym stopniu oddadzą one fantastyczny charakter i genialną atmosferę jaką stworzono w dniu Ich ślubu. Doroto i James’ie serdecznie dziękuję  za udaną współpracę, a sobie życzę jeszcze więcej takich  przesympatycznych par jak Wy. Pozdrawiam i do zobaczenia.

2 wesele Dorota i James (918)

linia
kontakt
Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u.

#fotografia ślubna #ślub polsko-szkocki #reportaż ślubny #fotografia lublin #fotografia Płock #międzynarodowy ślub #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa #katedra Płock #zamek Gostynin