Narzeczeńska sesja zdjęciowa, plener w Farmie Iluzji – zapraszamy do naszej bajki

Farma_iluzji_logo

Dziś zapraszamy do bajki Pauliny i Tomka, dla których zrealizowaliśmy narzeczeńską sesję zdjęciową w wyjątkowym miejscu – Farmie Iluzji. Dodamy tylko, że ich ślub odbędzie się naprawdę i to już niedługo. I tam nie zabraknie naszych obiektywów. Wróćmy jednak do naszych głównych bohaterów i ich przygody ze światem fotografii, fantazji oraz zabawy, nie tylko tej dziecięcej. Nasza para, którą fotografowaliśmy, to bardzo sympatyczni ludzie, którym nie brakuje poczucia humoru. Dlatego też, wiedzieliśmy, że wybór miejsca otwartego na nowe doznania i emocje, będzie trafiony. Nie pomyliliśmy się.

Wspólnie odwiedziliśmy „tunel zapomnienia”. Również razem z nimi byliśmy w „chacie tajemnic”. Nie pytajcie, co robiliśmy w „zakręconym domku”. Wszystkiego dokonaliśmy dla pięknych zdjęć i wspomnień, które pozostaną zarówno nam, jak i u naszej pary, już na zawsze. Mamy tylko nadzieję, że obrońcy praw zwierząt nie posądzą nas o karmienie Pana Królika żywnością GMO.

Brzmi ciekawie, prawda? Więcej nie będziemy opowiadać, co tam naprawdę się działo…. Najlepiej sami zobaczcie efekty naszej przygody z Pauliną, Tomaszem, iluzjami anomorficznymi i przekonajcie się, jakim cudem narzeczona stała się na kilka chwil większa od swojego przyszłego męża.

 sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (2) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (3) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (4) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (5) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (6) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (7) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (8) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (10) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (11) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (12) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (13) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (14) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (15) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (16)sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (1) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (19)sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (17)sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (20) sesja narzeczeńska Paulinu i Tomka (18)

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

#farma iluzji #narzeczeńska sesja zdjęciowa #sesja zdjęciowa w farmie iluzji #fotografia narzeczeńska # fotograf lublin #fotografia lublin # najlepszy fotograf lublin

logo farmy iluzji i agencji fotograficzno szkoleniowej