NOC KULTURY – LUBLIN

 

Są takie noce i dnie w roku kiedy potwierdza się w 100% teoria, że Lublin to miasto inspiracji. Jedną z nich była niezwykła noc z 3ego na 4ego czerwca 2017 roku. W kilku poniższych zdaniach i fotografiach postanowiliśmy potwierdzić tezę dotyczącą spiritus movens Lublina. Zobaczcie sami czym tętni miasto tej nocy. Jak zwykle mile widziane są komentarze na naszym fanpage. Jesteśmy ciekawi Waszych odczuć na temat tegorocznej NOCY KULTURY. Podzielcie się nimi z nami na facebooku.

 

Uważamy, że jednym z wyjątkowych wydarzeń na mapie kulturalnej Lublina jest NOC KULTURY. Naszym zdaniem to ona fascynuje, dodaje pozytywnych emocji, ale i inspiruje ludzi. Nie tylko twórców kultury, ale i turystów czy mieszkańców miasta. Motywuje do tego by miasto tętniło życiem również i nocą. Szkoda jest tylko, że taka noc wydarza się raz w roku. Bez wątpienia jest jednak warto czekać na nią te kolejne 365 dni.

W tym roku miasto udekorowało wiele niezwykłych instalacji. Była to też świetna okazja do namacalnego poznania atmosfery lubelskich dzielnic. Podczas ogromnej liczby ciekawych eventów znaleźć można było interesujące warsztaty, spotkania i pokazy wszelkiego rodzaju twórczości. Nie brakowało też muzyki, której dźwięki rozbrzmiewały w różnej jakości i ilości, ale często też co ciekawe z zupełnie nieoczywistych miejsc.

Dziś prezentujemy Wam kilka naszych subiektywnych kadrów pokazujących obiektywnie, tegoroczną NOC KULTURY w Lublinie, a więcej o samym wydarzeniu można poczytać na stronie organizatora http://nockultury.pl/

 

    

  

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

 ZOBACZ TEŻ NASZ WPISY O:

NOCY KULTURY W LUBLINIE 2017

Carnavalu Sztukmistrzów 2017

NOCY KULTURY W LUBLINIE 2016

Jarmarku Jagiellońskim 2016

Carnavalu Sztukmistrzów 2016

JARMARKU JAGIELLOŃSKIM 2016

Europejskim Festiwalu Smaków 2016

CARNAVALU SZTUKMISTRZÓW 2016

JARMARKU JAGIELLOŃSKIM 2016

linia

kontakt #NocKultury #MIASTO CZAS PRZESTRZEŃ
  #Agencja Fotograficzno Szkoleniowa
#Fotografia #Polska #Lublin

Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja Fotograficzno Szkoleniowa