ZAPRASZAM DO MOJEJ WYJĄTKOWEJ BAJKI
ŚWIATA PEŁNEGO FOTOGRAFII, PODRÓŻY,
PASJI I EMOCJI

 

portret

Nazywam się Rafał Bil i jestem fotografem. Na co dzień mieszkam w Lublinie,  ale nie przeszkadza mi to fotografować na terenie kraju czy Europy. To na Lubelszczyźnie wschód łączy się z zachodem, a ludzie mają wyjątkową wrażliwość. To za to kocham ten region. Kocham też podróże, słodycze, poznawanie ludzi i przede wszystkim fotografię dokumentalną. Uwielbiam patrzeć, potrafię słuchać, kocham czuć. Fotografuję, ponieważ pozwala mi to na odczuwanie wszystkich tych emocji jednocześnie. 

Fotografią zajmuję się dlatego, bo mało co daje mi tyle radości i satysfakcji w życiu, jak robienie zdjęć. W pracy przedstawiam świat po swojemu, za pomocą aparatu. Jestem laureatem wielu konkursów fotograficznych oraz autorem i współautorem licznych wystaw w kraju i za granicą. Moje zdjęcia publikowano m.in. w Vogue Italia, miesięczniku Poznaj Świat czy w National Geographic Traveler. Według mnie to właśnie fotografia zmieniła sposób, w jaki odczuwam rzeczywistość. Uważam, że w codzienności ważne jest to, by myśleć pozytywnie, kochać to, co się robi i robić to często. To właśnie w codzienności znaleźć można wiele sytuacji, które warto dla Was zatrzymać w kadrze na dłużej, o ile tylko uznacie, że warto zaufać właśnie mi. Jeśli tylko chcecie, zatrzymam na zawsze Wasze historie na zdjęciach.

Macie pytania, piszcie, dzwońcie, jestem ciekawy co mogę dla Was zrobić. Chcecie zobaczyć moje inne prace czy ostatnie realizacje? Zapraszam na  bloga, instagrama oraz facebooka, polecam też zakładkę PODRÓŻE, gdzie znajdziecie inspiracje dla swoich wypraw. Działam na rynku fotograficznym od kilkunastu lat. Z resztą przeczytaj opinie na mój temat zamieszczone na fb czy w dziale REFERENCJE i jestem przekonany, że po ich lekturze na pewno się spotkamy. Do zobaczenia na sesjach zdjęciowych.

PATRZ OCZYMA

linia

indeks logoimages instagramfb logo