To już dziś – Gala Finałowa Open Stage

Open Stage to konkurs dla utalentowanych studentów, który organizowany jest w Lublinie już od ośmiu lat. Od dawna wspieramy i my, tą wyjątkową inicjatywę Fundacji Sztukmistrze oraz Uczelnianego Samorządu Studentów KUL, wykonując sesje fotograficzne dla finalistów konkursu.

Finał tego konkursu odbywa się w trakcie KULTURALIÓW. Występujący mają szansę nie tylko zaprezentować się przed lubelską publicznością. W  tym roku gala finałowa odbędzie się po raz pierwszy w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie. Nowością jest również to, że od tego roku mogą w nim brać udział studenci wszystkich uczelni województwa lubelskiego.

Serdecznie zapraszamy do oglądania najbardziej utalentowanych studentów Lubelszczyzny dziś, tj. w poniedziałek (09.05.2016) o godz. 19:00 do sali operowej Centrum Spotkania Kultur. Czeka tam na Was szesnaście wspaniałych prezentacji i wyjątkowy pokaz żonglersko-multimedialny w wykonaniu austriackiej grupy Jonglissimo. W puli nagród jest 5000 zł oraz profesjonalna sesja fotograficzna, którą zrealizuje nasza Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa. Trzymamy więc kciuki za wszystkich finalistów.
 OpenStage2016_plakat

linia

WIĘCEJ INFORMACJI O OPEN STAGE ZNAJDZIECIE  TUTAJ
ORAZ KLIKAJĄC NA FAN PAGE OPEN STAGE
Polecamy też wpis KULTURALIA 2016

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

logotypy open stage

#open stage #fundacja sztukmistrzów #sesja fotograficzna dla finalistów #kulturalia #centrum spotkań kultur #profesjonalna sesja zdjęciowa #agencja fotograficzna lublin #fotografia lublin #najlepszy fotograf lublin #fotograf lublin