Photo Vogue Festival

Fotografia jest istotą magazynu Vogue Italia, który ma już ponad 50 lat. Po raz pierwszy, w tym roku zorganizowany zostanie w Mediolanie międzynarodowy festiwal w całości poświęcony nie tylko modzie, ale  i fotografii związanej bezpośrednio z magazynem. Dnia 22 listopada 2016 roku zostanie otwarta pierwsza edycja Vogue Photo Festival. To wyjątkowe wydarzenie potrwa pięć dni i swym zasięgiem obejmie praktycznie całe miasto.

MILAN PHOTO VOGUE

Z tej okazji planowane są fotograficzne spotkania, konferencje i wystawy w najlepszych galeriach miasta. Będzie to też świetna okazja do spotkania ludzi z branży zarówno świata mody jak i ściśle związaną z nią przestrzenią szeroko pojmowanej fotografii. PHOTO VOGUE FESTIVAL da każdemu możliwość poznania z bliska świata włoskiej mody, który jest zazwyczaj postrzegany jako zamknięty i bardzo hermetyczny. Wydarzenia powiązane z festiwalem będą też wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów z wielkimi mistrzami fotografii, ale i najważniejszymi kuratorami i najbardziej prestiżowymi agencjami.

Już dziś polecamy wybrać się w te dni do Mediolanu. Zachęcamy również do obejrzenia naszych zdjęć na Vogue Italia. Aby je zobaczyć wystarczy kliknąć na poniższy baner tego prestiżowego włoskiego magazynu. Pozdrawiamy i do zobaczenia na sesjach zdjęciowych lub szkoleniach fotograficznych.

 


Więcej informacji na temat Festiwalu znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Polecamy też nasz wpisy:

TFP, maxmodels i my
Męska sesja zdjęciowa
Fotografia tylko dla dorosłych

 #vogue italia #photo vogue festival #zdjęcia w magazynie vogue italia #fotograf lublin #fotografia lublin #szkolenia fotograficzne #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna w lublinie