Photo Vogue Festival 2017

 

Dnia 22 listopada 2016 roku rozpoczęła się pierwszą edycję Photo Vogue Festival. To wyjątkowe wydarzenie trwało pięć dni i swym zasięgiem obejmowało praktycznie całe miasto. Pierwsza edycja zakończyła się wielkim sukcesem zarówno w ocenie krytyków jak i publiczności. Dlatego też już niedługo w Mediolanie odbędzie się kolejna, druga edycja tego festiwalu fotografii mody. 

Już dziś polecamy nabyć bilety lotnicze do Mediolanu w terminie od 15 do 19 listopada, bo właśnie wtedy miejsce miała będzie druga edycja Vogue Photo Festival. Jest to szczególny event dla wszystkich miłośników fotografii, sztuki i mody, dający możliwość do nawiązania kontaktu z kluczowymi postaciami z branży. Na festiwalu nie zabraknie wielkich mistrzów fotografii, czy najważniejszych i najbardziej prestiżowych przedstawicieli agencji modelek i modeli.

Podobnie i w tym roku, planowane są różnego rodzaju spotkania z ludźmi ze świata mody, a w tym różnego rodzaju konferencje i wystawy. Dlatego już dziś polecamy udział w tych wydarzeniach, których szczegółowy program na pewno znajdzie się niebawem na stronie Vogue.it

linia
Więcej informacji na temat Festiwalu znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

sesja-vogue-elegant

 #vogue italia #photo vogue festival #fotograf lublin #fotografia lublin
#szkolenia fotograficzne #najlepszy fotograf lublin
#agencja fotograficzno szkoleniowa w lublinie

 

logo-vogue