Za co i komu warto podziękować na ślubie?

Podziękowania dla rodziców to nieodzowny element każdego wesela, a my fotografując na ślubach, widzieliśmy już niejedną formę wyrażenia swojej wdzięczności rodzicom. Wykonując wiele reportaży ślubnych dokonaliśmy pewnych uwag i spostrzeżeń, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Zawsze przychodzi taki moment podczas wesela, w którym dziękuje się rodzicom. Zazwyczaj jest to kilka słów, kwiaty i w tle lecąca piosenka “Cudownych rodziców mam” Violetty Villas. Ale czy zawsze musi być to ten sam schemat? Naszym zdaniem nie. Jest to dosyć uniwersalny sposób na wyrażenie swojej wdzięczności za dar życia, ale warto wysilić się na coś oryginalnego, zaskakującego. Młodzi znają swoich rodziców jak nikt inny, dlatego też wiedzą co ich rodzicom przypadnie do gustu, poruszy do łez. Można zrezygnować z utartego schematu i pomyśleć nad bardziej spersonalizowanym prezencie. Idealnie do tej roli może się nadać fotoksiążka, w której będą Wasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej nie dosyć, że posłużą za prezent dla rodziców, to pozwolą oswoić się z fotografem przed Waszym wielkim dniem.

podziękowanie dla rodziców

Kolejnym świetnym pomysłem jest sprezentowanie rodzicom fotoramy bądź albumu ze zdjęciami, w którym możecie zamieścić nie tylko Wasze zdjęcia, ale też takie, na których znajdują się rodzice czy rodzeństwo. Na pewno będzie to świetna pamiątka.

fotoksiążka dla rodziców

Jeżeli macie trochę więcej czasu, to świetnie się sprawdzi nagranie życzeń i krótkich filmików oraz fotografii połączonych w jedną historię. Dzięki temu sami też będziecie mieć pamiątkę na późniejsze lata. Rodzice bardzo angażowali się w pomoc w organizacji wesela i są nawet bardziej zmęczeni od Was po intensywnym czasie przygotowań? Warto  pomyśleć o zakupie wycieczki dla nich, czy o nagrodach oskarowych. Te prezenty świetnie sprawdzą się i dla Waszych świadków. Wskazane wyżej propozycje nie zamykają listy prezentów w ramach podziękowania dla rodziców. Sami możecie wymyślić coś oryginalnego. Odchodząc jednak od utartego schematu, pamiętajcie tylko o gustach i preferencjach rodziców, czy innych Waszych bliskich, którym w sposób szczególny chcecie podziękować w dniu ślubu. Postarajcie się by idealny prezent nie zamienił się wyłącznie w przykry obowiązek. Nie zapominajcie też o swoich świadkach czy innych osobach, które pomagały Wam w przygotowaniach do ślubu, lub którym dużo zawdzięczacie w swoim życiu.

oskar dla świadków

Jeżeli właśnie Wy, chcecie sprawić oryginalny prezent np. swoim rodzicom, zapraszamy do nas m.in. na sesję narzeczeńską. Stanowić będzie ona podstawę fotoksiążki, fotoobrazu, czy albumu ze zdjęciami.  Zdjęcia z sesji mogę być też świetnym prezentem dla gości weselnych zamiast standardowo wręczanych ciast. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na sesję. Kontakt do nas znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

linia

#fotograf na ślub #podziękowania dla rodziców #fotksiążka #zdjęcia na prezent #fotoalbum #zdjęcia ślubne #fotografia ślubna #sesja ślubna #sesja narzeczeńska #oscary dla świadków