Prezent na Dzień Mamy

Już niebawem Dzień Matki, a Ty wciąż nie wiesz co Jej kupić?
My znamy odpowiedź na to pytanie!

Spraw mamie wyjątkowy prezent w postaci voucheru na szkolenie fotograficzne lub studyjną bądź plenerową sesję zdjęciową. Wybór należy do Was, a my go tylko zrealizujemy w pierwszym dostępnym i dogodnym dla Waszej Mamy terminie.

🎁 Profesjonalna Sesja Zdjęciowa pozwoli, każdej mamie poczuć się wyjątkowo w tym dniu. Może być zrealizowana jako indywidualna albo rodzinna sesja zdjęciowa, z Waszym wspólnym udziałem. Jej uśmiech, czy też radość członków rodziny, uwieczniona na zdjęciach, może się okazać najlepszym prezentem jaki mogliście podarować swojej mamie 📷

🎁 Jeżeli Wasza mama lubi fotografować, możecie oferować jej również voucher na Profesjonalne Szkolenie Fotograficzne 🎓

Z tej okazji każdy, kto napisze lub zadzwoni do nas powołując się na promocję z okazji DNIA MAMY w dniach 14.05. – 26.05. 2017 r., otrzyma -15% rabatu na wybraną sesję zdjęciową lub szkolenie dla swojej mamy.

Jednak to nie wszystko! Dwie pierwsze osoby, które zdecydują się na podarowanie voucheru mamie i powołają się na tą promocję, uzyskają rabat w wysokości -25%. Nie zwlekaj i zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Dla każdej z Mam przygotujemy spersonalizowany e-voucher,
byście mogli go wręczyć w Dzień Matki.
*Zniżki, vouchery i rabaty nie łączą się.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

liniakontakt#dzień mamy #prezent na dzień matki #indywidualne sesje zdjęciowe #sesje zdjęciowe na prezent #sesje zdjęciowe na dzień mamy #prezent #promocja na dzień mamy #szkolenia fotograficzne #warsztaty fotograficzne #fotograf lublin #fotografia lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna lublin