PROMOCJA FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ

Matury coraz bliżej, dlatego trzeba pomyśleć o studniówce, a co za tym idzie – o uwiecznieniu jej podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. My pomyśleliśmy o maturzystach i przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję na studniówkową sesję zdjęciową. Już dziś znajdziecie u nas 3 pakiety, które mogą zostać dodatkowo spersonalizowane pod Wasze oczekiwania.

bialy-pakietPakiet biały

W pakiecie białym znajdują się zdjęcia grupowe wykonane w trakcie zabawy studniówkowej. Przygotowane zostaną zarówno w postaci większego formatu odbitek, jak i w wersji elektronicznej na płycie. Dla każdego wychowawcy zdjęcie grupowe gratis. Cena 35 zł/para.

srebrny-pakietPakiet srebrny

Pakiet ten zawiera zdjęcia grupowe wykonane w trakcie zabawy studniówkowej oraz zdjęcia z samej zabawy. Również i w tym pakiecie zdjęcia przygotowane zostaną w postaci większego formatu odbitek, jak i w wersji elektronicznej na płycie. Także i tu każdy wychowawca otrzyma zdjęcie grupowe gratis. Cena 58 zł/para.

zloty-pakietPakiet złoty

Poza zdjęciem grupowym, które otrzyma każdy oraz zdjęcia z samej zabawy, w pakiecie tym znajdują się zdjęcia par lub małych grup, które są aranżowanymi zdjęciami studyjnymi. Tak jak i w poprzednich pakietach, zdjęcia zostaną przygotowane w postaci większego formatu odbitek, jak i w wersji elektronicznej na płycie. Dodatkowo, oprócz zdjęć dla wychowawcy, zdjęcie grupowe każdej klasy otrzyma również dyrekcja. Cena 90 zł/para.

Przy każdym pakiecie gwarantujemy profesjonalny retusz wybranych zdjęć z wykorzystaniem najlepszych programów graficznych. Ponadto, jeżeli żaden z pakietów promocyjnych nie spełnia w 100% Waszych oczekiwań, to skontaktujcie się z nami.

Uwaga! To nie wszystko!

Podane ceny obowiązują wtedy, gdy na nasze usługi zdecyduje się tylko jedna klasa. W sytuacji, gdy będą dwie klasy, cena obniży się o 10%, trzy klasy o 15%. Im Was więcej, tym cena jest niższa!

Ale to też jeszcze nie koniec!

Osoby, które będą odpowiedzialne za kontakt z nami i polecą naszą promocję w swoich klasach, wszystkie zdjęcia otrzymają za darmo! Podobnie jak wychowawcy klas.

linia

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz nasze pozostałe PROMOCJE

baloniki

#studniówka #promocja na sesje studniówkowe #fotograf na studniówkę #sesja zdjęciowa #studniówkowa sesja zdjęciowa #fotografia lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna lublin

loga