Rafał Podróżuje – czyli co i gdzie warto zwiedzić

Startujemy z cyklem porad podróżniczych, które być może mało ambitnie i dość ambiwalentnie, postanowiliśmy nazwać “Rafał Podróżuje”. W cyklu fotorelacji będziemy przybliżać Wam nasze fotografie z różnych stron świata, pokazując co w danym regionie czy mieście warto zobaczyć, powąchać czy skosztować. Przedstawimy Wam magiczne miejsca, zarówno w niedalekiej okolicy, jak i te znajdujące się setki, a także tysiące kilometrów od domu. Wszystko to pokażemy nie tylko naszym subiektywnym zdaniem, ale i obiektywnym obiektywem.

Mamy nadzieję, że cykl naszej podróżniczej fotografii przypadnie Wam do gustu i pomoże w przygotowaniu do realizacji Waszych podróży. Śledźcie nasze poczynania  i zdecydujcie sami, czy warto wybrać się w podróż naszymi śladami. Opis pierwszej podróży już niebawem na naszym blogu. Na razie powiemy tylko tyle, że na początek zabierzemy Was do jednego z trzech największych państw położonych na Półwyspie Iberyjskim. Pakujcie pomału walizki, bo w to miejsce warto wybrać się w ciemno. Do zobaczenia niebawem.

“Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki.”
Martyna Wojciechowska
 

linia

 Bądź na bieżąco, polub już dziś mój profil na FACEBOOK’u

 Zobacz też CO WARTO ZOBACZYĆ W INNYCH MIEJSCACH

Zajrzyj co u mnie na INSTAGRAMIE

 

 

kontakt#rafalbil  #fotografia #travel

Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja Fotograficzno Szkoleniowa