Sesja zdjęciowa-Idealny Prezent na Dzień Chłopaka

Za niecały tydzień zbliża się Dzień Chłopaka. Drogie Panie, przypominamy – pomyślcie już o prezentach dla swoich ukochanych, niezapominając przy tym o sobie. Sprezentujcie 30-tego września swojej drugiej połowie oryginalny prezent w postaci Vouchera na sesję zdjęciową w studio lub plenerze.

avamix_03

Nie ważne, czym na co dzień zajmuje się Twój mężczyzna. Spraw, by tego dnia poczuł się jak Superbohater. Na sesji zdjęciowej naturalnie możecie pozować razem, by mieć wyjątkową pamiątkę lub możesz kibicować swojemu Mężczyźnie, gdy wspólnie będziemy tworzyć dla Niego idealne zdjęcia do CV lub na inną okazję.

W cenie VOUCHERA są zdjęcia zarówno w postaci elektronicznej jak i w formie odbitek. Zdjęcia poddawane są pełnemu retuszowi, a dogodny termin realizacji sesji zdjęciowej, ustalany jest po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.

Mix 3

PROMOCYJNA CENA VOUCHERA -50% wynosi 250zł.
Liczba VOUCHERÓW jest ograniczona.
Istnieje możliwość personalizacji VOUCHERA.

sesja sale 50 procent

Rezerwacje Voucherów lub dodatkowe pytania prosimy kierować na poniższy e-mail lub telefonicznie do 30 września 2015r.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

UWAGA:  promocja
na Dzień Chłopaka 2016 znajduje się tutaj.

kontakt

DZIEŃ CHŁOPAKA

Zobacz również nasze promocje.

linia

#dzień chłopaka #prezent na dzień chłopaka #voucher na sesję zdjęciową #sesja zdjęciowa #sesja zdjęciowa w plenerze #sesja zdjęciowa w studio #retusz zdjęć #promocja #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa