Tłuste sesje zdjęciowe -20%

tłusty czwartek

Z okazji Tłustego Czwartku mamy dla Was WYPRZEDAŻOWE SALE -20% na wszystkie usługi fotograficzne!!! Skorzystaj z kuszącej promocji. Słodkie są przecież nie tylko pączki, przekonaj się, że sesja zdjęciowa też może dać dużo przyjemności. Ty wybierz którą sesję wykonamy dla Ciebie o 20% taniej.

Do wyboru w naszym tłustym menu jest: Sesja Ślubna, Sesja w zakresie Portret/Glamour/Beauty, Akt Artystyczny/Nagość Zakryta, Sesja Zdjęciowa Metamorfoza, Sesja Ciążowa lub Dziecięca, Sesja Zdjęciowa Rodzinna, Sesja Poślubna w Plenerze, Sesja z Imprezy Okolicznościowej, Sesja Zdjęciową z Przyjaciółką/Przyjacielem, Sesja Studyjna, Sesja Zdjęciowa dla Pary lub Sesja Narzeczeńska. Również w tym roku przygotowaliśmy dla Was tradycyjnie pączki i aromatyczną kawę, do zobaczenia na sesji.

sesja tłusty czwartek

linia* Promocja -20% dotyczy wszystkich osób które w tłusty czwartek (04.03.2016)  podpiszą umowę i zdecydują się na wybraną przez siebie sesję. Pamiętajcie, że promocje, zniżki, pakiety i vouchery nie łączą się. Realizacja samej sesji zdjęciowej naturalnie nastąpi zgodnie z terminem tłustoczwartkowej umowy. Zobacz również nasz pozostałe promocje.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u
Zobacz również nasze pozostałe promocje.

FB rafalbil.eu

#tłusty czwartek #wyprzedażowe sale #promocja # Sesja Ślubna #Sesja  Portret #Glamour #Beauty #Akt Artystyczny #Nagość Zakryta #Sesja Zdjęciowa Metamorfoza #Sesja Ciążowa #Dziecięca  #Sesja Rodzinna #Sesja Poślubna w Plenerze #Sesja z Imprezy Okolicznościowej  #Sesja Studyjna #Sesja Narzeczeńska