Świąteczny plener poślubny Ewy i Rafała

Dziś prezentujemy Państwu małą zapowiedź wyjątkowej sesji plenerowej jednej z naszych ulubionych par ślubnych – Ewy i Rafała, którym wykonywaliśmy zdjęcia ślubne. Będzie to też niespodzianka świąteczna i dla Nich, gdyż jeszcze nie widzieli fotografii z tego pleneru i liczymy na to, że nasz prezent, będzie trafiony i przypadnie Im do gustu.

Ewai Raf

Dzięki uprzejmości Hotelu Alter w Lublinie oraz restauracji Państwa Sarzyńskich pod nazwą: “NA PIĘTRZE” w Kazimierzu Dolnym mogliśmy stworzyć wyjątkową atmosferę do naszej plenerowej sesji poślubnej w której główną rolę odgrywała oczywiście nasza para młoda. To oni  z resztą bardzo trafnie wybrali te wyjątkowe przestrzenie, dzięki czemu nasze zdjęcia nabrały dodatkowego uroku. Wyjazd do Kazimierza, mimo niesprzyjającej pogody okazał się udany. Wyjątkowo klimatyczna restauracja znajdująca się na piętrze kamienicy piekarni słynnej z wypieku tradycyjnych kazimierskich kogucików, zrekompensowała nam w 100% niepogodę i deszcz, który zastał nas na miejscu.

Raf i Ewa

Zacznijmy jednak od początku, gdyż naszą plenerową  – fotograficzną przygodę z Ewą i Rafałem rozpoczęliśmy od zdjęć na starym mieście w Lublinie. W związku z tym, że pogoda nie sprzyjała, było zimno i mało słonecznie, żeby nie powiedzieć pochmurno i wietrznie, szukaliśmy alternatywy w postaci interesujących wnętrz, gdyż tak naprawdę warunki atmosferyczne nas nie rozpieszczały. Jednak nie poddawaliśmy się i dzięki zaangażowaniu pary młodej, mogliśmy stworzyć gorące zdjęcia w ten zimny popołudniowy dzień.

Ewa i Rafa (2)

Ewa i Rafa (1)

To co cenimy w fotografii ślubnej  to dobra atmosfera, naturalność i profesjonalizm. Tych kilku kluczowych części składowych nie powinno brakować podczas sesji plenerowej i tym razem dzięki naszej parze nie zabrakło wszystkich istotnych elementów. Zarówno Ewa jak i Rafał czuli się pewnie przed obiektywem, co również było dużym atutem dla naszych zdjęć. Pozowali jak zawodowi modele, co znacznie ułatwiało wykonać nam pięknych fotografii w jedynym pięciogwiazdkowym hotelu w Lublinie. Jednak prawdą jest też to, że miejsca czynią też ludzie, stąd sama przestrzeń, choćby najpiękniejsza, to wg nas za mało by wykonać fotografie pełne emocji, magii i uroku osobistego, które zawsze może nadać człowiek, szczególnie w tak pięknym okresie jak zbliżające się Boże Narodzenie.

Raf i Ewcia

Ewcia i Raf

Z okazji Świąt zarówno naszej Agencji Fotograficzno-Szkoleniowej, jak i innym firmom fotograficznym pozostaje życzyć jak najwięcej takich par jak ta. Wam natomiast Ewo i Rafale dziękujemy za miłą współpracę, Wasze emocje, uśmiechy i życzliwość oraz do zobaczenia po Nowym Roku. W imieniu naszej Agencji życzymy więc Wam wyjątkowych zdjęć z każdego ważnego momentu w życiu oraz jeszcze lepszego, nowego 2016 roku.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

linia

LOGA SESJA PLENEROWA

#plener ślubny #fotografia ślubna #sesja plenerowa #zdjęcia ślubne #reportaż ślubny #świąteczny plener poślubny #fotografia Lublin #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa