Szkolenia fotograficzne dla fotoamatorów

Zapraszamy do naszego atelier w Lublinie na INDYWIDUALNE SZKOLENIA FOTOGRAFICZNE. Odpowiedz sobie na postawione pytania. Czy masz już noworoczne postanowienia? Może w końcu pozwolisz sobie na to byś to Ty, a nie Twój aparat robił za Ciebie zdjęcia? Zainwestowałeś już spore pieniądze w sprzęt fotograficzny i nadal robisz zdjęcia w trybie automatycznym? Najwyższy czas to zmienić. A może nadal zastanawiasz się jaki aparat i obiektyw kupić, by był idealny do Twoich potrzeb, oraz by przy tym nie przepłacić.

szkolenie

Jeśli chcesz nauczyć się robić niezwykłe zdjęcia, właśnie znalazłeś kurs idelany dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby, gdyż kurs możesz ofiarować w prezencie, a idealną okazją są do tego zbliżające się święta. Odpowiednio dobrane zajęcia teoretyczne i ćwiczenia praktyczne wyczulą uczestnika szkolenia na otaczającą go rzeczywistość i pozwolą wyrobić zdolność selekcji obrazu. Dzięki niej zdjęcia nabiorą niezwykłego, artystycznego wyrazu.

100 plnCENY SZKOLEŃ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 100 zł.
OFERTA DOSTOSOWYWANA JEST INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA.

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ OFERTĘ SZKOLENIOWĄ:

  • Uczysz się w komfortowych warunkach w naszym atelier w Lublinie – bez stresu i w ustalonym, dobranym do Twoich możliwości czasie. Również po godzinach Twojej pracy, gdyż terminy szkolenia ustalane są indywidualnie, nie są to bowiem zajęcia grupowe., co gwarantuje w 100% indywidualne podejście.
  • Masz pełną swobodę w wybraniu zakresu omawianych zagadnień, czyli indywidualnie dobieramy program szkolenia do Twoich potrzeb, także w konsekwencji to Ty decydujesz ile czasu potrwa podnoszenie Twoich kwalifikacji.
  • Przez całe szkolenie zapewniamy opiekę fotografa, który wyeliminuje wszelkie błędy i pozwoli poszerzyć horyzonty fotograficzne, dzięki czemu podniesiesz swój warsztat fotograficzny oraz wiedzę teoretyczną.
  • Krok po kroku uczysz się wykonywać profesjonalne fotografie i dobierasz idealny dla Ciebie sprzęt fotograficzny.
  • Podczas szkolenia do Twojej dyspozycji jest woda, sok, kawa herbata i naturalnie słodycze.
  • Po ukończeniu szkolenia otrzymasz CERTYFIKAT opieczętowany przez naszą Agencję Fotograficzno-Szkoleniową.
  • Jeżeli jesteś studentem lub korzystasz z programu BUS BONUS, otrzymasz u nas 10% zniżki.
  • Szkolenie możesz sprezentować bliskiej Ci osobie, dzięki czemu otrzyma oryginalny prezent, a z tej okazji przygotujemy specjalnie dla  Ciebie spersonalizowany e-voucher, byś mógł wręczyć go komu zechcesz.
    oferta szkolenialinia

Nie ma dla nas znaczenia Twój wiek, pracowaliśmy już zarówno z dziećmi jak i emerytami, liczy się dla nas tylko to, że chcesz się kształcić w zakresie fotografii, by świadomie fotografować. Dlatego zgłoś się już dziś i zapytaj o cennik. Pytania o wolne terminy i inne ważne dla Ciebie kwestie prosimy kierować na adres: e-mail lub telefonicznie.

kontakt

grupon

POLECAMY TEŻ  ŚWIĄTECZNE FOTO-VOUCHERY

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

polecamy szkolenie

#indywidualne szkolenia fotograficzne #szkolenia fotograficzne #warsztaty fotograficzne #noworoczne postanowienia #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa