Twój Prezent z Okazji Dnia Ojca!

DZIEN OJCA PROMOCJA

Profesjonalna Sesja Zdjęciowa na Dzień Ojca, to idealny i kreatywny prezent jaki możesz podarować swojemu tacie. Do zdjęć przed obiektywem może stanąć sam, ale również mile widziany będzie tata z dziećmi bądź tata z mamą. Ta kwestia, to Wasz wybór. Naszym zadaniem pozostanie jedynie jej profesjonalna realizacja. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy, wymagana jest bowiem wcześniejsza rezerwacja sesji.

Zachęcamy by zgłosić się do nas już dziś w celu umówienia się na tańszą o 25% sesję zdjęciową z okazji Dnia Taty. Podczas rozmowy, przypomnij nam tylko o naliczeniu z tej okazji cenowego rabatu. Podając ponadto imię taty, przygotujemy dla Was, spersonalizowany e-voucher, który będziecie mogli mu przekazać w tym wyjątkowym dniu.

Kontakt do nas znajdziecie tutaj.
Ceny sesji uzależnione są od ilości zdjęć.
Zobacz również nasze pozostałe promocje.
*Zniżki, vouchery i rabaty nie łączą się.

DZIEN OJCA

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze pozostałe promocje.

polecamy szkolenie

#prezent na dzień ojca #profesjonalna sesja zdjęciowa #profesjonalna sesja zdjęciowa na dzień ojca #sesja zdjęciowa w studio lublin #sesja zdjęciowa w plenerze #rabat na zdjęcia #fotograf lublin #fotografia lublin #fotograf lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna w lublinie