Tydzień mody w Berlinie

Właśnie rusza Fashion Week w Berlinie, który potrwa od 18tego do 22ego stycznia 2016 roku. Przez najbliższe dni wszystkie modowe obiektywy skupione będą na tym wydarzeniu. Berliński tydzień mody na stałe wpisał się już w kalendarz najważniejszych modowych wydarzeń z cyklu Fashion Week w Europie. Impreza ta wzbudza tak dużą ciekawość i powoduje, że ludzie świata mody, ale i nie tylko powinni w najbliższych dniach koniecznie zawitać do stolicy Niemiec.

Organizatorzy zapewniają, że i w tym roku również nie zabraknie nowych tematów w modzie, które będą inspirowały,  zachwycały, a niekiedy szokowały publikę. Znajdzie się tu również miejsce na promocję młodych i utalentowanych projektantów. Obok interesujących pokazów, nie zabraknie też czasu na dyskusje i konferencje poświęcone trendom i modzie.

W tym roku nie zabraknie tu również polsko-niemieckich akcentów. Swoje kreacje zaprezentuje między innymi wyjątkowy talent w świecie mody, Dawid Tomaszewski, który w Berlinie, ale i nie tylko tam, kojarzony jest jako projektant prezentujący luksusową modę dla wyjątkowych kobiet.

 

berlin

linia
Już dziś polecamy odwiedzić stronę organizatora, która dostępna jest tutaj.

konferencja modowa
Więcej informacji na temat konferencji dotyczącej mody i stylu,
która odbędzie się podczas tegorocznego Berlin Fashion Week, znajdziecie tutaj.

nominee

vogue deutsch

Proponujemy również podejrzeć, jaki makijaż wg ekspertów z Vogue Deutsch
poleca się na czerwony dywan tegorocznego Berlin Fashion Week – wystarczy kliknąć tutaj.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze pozostałe promocje.

#Fashion Week w Berlinie #moda #fotografia mody #fotografia modowa # Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa #fotograf lublin #najlepszy fotograf lublin