Urodzinowo – Imieninowa Promocja

W dniu urodzin lub imienin otrzymasz ponad 20% zniżki na indywidualną sesję zdjęciową, w studio lub plenerze*. Zapraszamy do naszego atelier w Lublinie. Prosimy o wcześniejszą rezerwację sesji, którą można dokonać telefonicznie lub e-mailowo.

Sesja fotograficzna coraz częściej staje się wspaniałym podarunkiem dla bliskiej osoby. Wiele osób postanawia sprezentować sobie samemu przyjemne chwile przed obiektywem. Decydując się na sesję zrealizowaną przez naszą Agencję Fotograficzno-Szkoleniową, otrzymacie Państwo, spersonalizowany e-voucher upominkowy na indywidualną, profesjonalną sesję zdjęciową. Całkowity koszt sesji uzależniony jest od liczby ujęć. W sprawie wolnych terminów prosimy o kontakt, z nami. Dane teleadresowe znajdziecie Państwo, klikając tutaj. Sama sesja nie musi odbyć się w dniu urodzin lub imienin, ważne jest by właśnie tego dnia zgłosić się do nas. Można również skontaktować się z nami na kilka dni przed dniem urodzin lub imienin powołując się na zbliżającą się okazję. czy w dniu wykonania sesji Promocja ważna do odwołania.

Zadzwoń lub napisz e-mail już dziś, aby zamówić dowolną sesję z zakresu:

  • Sesja Portretowa
  • Akt Artystyczny/Nagość Zakryta
  • Sesja Zdjęciowa Metamorfoza
  • Sesja Ciążowa lub Dziecięca
  • Sesja Beauty
  • Sesja Glamour

prezent-min

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u.
Zobacz również nasze pozostałe promocje.
*promocje, vouchery i rabaty nie łączą siędruk 2

#promocja imieninowa na sesję zdjęciową #promocja urodzinowa #rabat na zdjęcia #indywidualna sesja zdjęciowa #Sesja Portretowa #Akt Artystyczny #Nagość Zakryta #Sesja Zdjęciowa Metamorfoza #Sesja Ciążowa #Sesja Dziecięca #Sesja Beauty #Sesja Glamour #fotografia lublin #najlepszy fotograf lublin