Wyjątkowa Ceremonia Ślubna w Warszawie

Fotografowaliśmy na ślubie, który był dla nas wyjątkowy z wielu względów. Jednak, co dla mnie szczególnie jest ważne, kiedy fotografując widzę, że pobierająca się para jest w siebie tak wpatrzona, jak Oni, wiem wówczas, że będą ze sobą szczęśliwi. Niesamowite jest również to, że kolejny raz sama stolica okazała się dla mnie miejscem wyjątkowym. Uważam, że wszystko to głównie dzięki ludziom, bo przecież to oni tworzą miejsca. Wesele z pomocą swoich rodziców, zarówno Grażyna, jak i Przemek dopracowali do perfekcji, a dbałość o to była widoczna w najmniejszych detalach. Wszystko od strony organizacyjnej było fantastycznie przez Nich przygotowane i skoordynowane. Niesamowita ceremonia zaślubin odbyła się w Warszawie. Słowami trudno jest opisać jak, piękna była to ceremonia ślubna, a potem jeszcze fajerwerki przed wejściem na salę weselną, wyjątkowe podziękowania dla rodziców i najbliższych oraz zdjęcia w prezencie dla wszystkich zaproszonych osób, to m.in. te detale powodowały, że klimat tej uroczystości wyróżniał ów wyjątkowy dzień.

Trzeba również przyznać, że świetna atmosfera wesela to również zasługa fantastycznie bawiących się gości, którzy nie mogli narzekać na muzykę, bo zespół również zasługiwał na słowa uznania. Ja jednak po tym weselu utwierdziłem się, że jest w mojej pracy fotografa coś, co sprawia, że nie wyobrażam sobie robienia w życiu czegokolwiek innego. „To coś” to ludzie i ich pozytywne emocje, niesamowita energia, którą w sobie mają i dzielą się nią z innymi, a ja mogę zatrzymywać je na dłużej w kadrze. Z tym wszystkim mogłem właśnie spotkać się fotografując w Warszawie, co znacznie ułatwiło mi wykonanie pięknych zdjęć. Dzięki Grażynie i Przemkowi zrozumiałem też, jak ważne jest wzajemne uzupełnianie się oraz dbałość o szczegóły. Dziękuję Wam za inspirację oraz tak cenną dla mnie lekcję.

Teraz wiem jak ważne są detale i niekiedy najmniejsze drobiazgi w otaczającej nas rzeczywistości. Dziękuję Wam również za zaufanie, bo przecież zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. To również ogromna odpowiedzialność, by fotografowane osoby były szczęśliwe, nie tylko z bycia razem, ale również by miały radość z oglądania wykonanych przeze mnie zdjęć. Słów jeszcze kilka dodam odnośnie samego pleneru, który realizowaliśmy również w Warszawie. Cieszę się, że wytrwaliście cierpliwie, bo liczba odwiedzonych przez nas różnych fantastycznych miejsc w stolicy, zaskoczyła nawet mnie. Kilka wybranych zdjęć plenerowych zamieszczam poniżej, natomiast więcej zdjęć z Wesela, Ceremonii Ślubnej oraz Pleneru Grażyny i Przemka zamieszczone zostało tutaj. Pozdrawiam i do zobaczenia przy kolejnych sesjach zdjęciowych, a dla osób chcących wygrać np. równie piękną sesję ślubną czy plenerową, przypominamy o naszym KONKURSIE, w którym właśnie do wygrania jest BEZPŁATNA SESJA ZDJĘCIOWA. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj.

linia

IMG_5521

IMG_5527

IMG_5634

IMG_5639

IMG_5648

IMG_5654

IMG_5678

IMG_5697

IMG_5703-2

IMG_5739  IMG_5742    IMG_5769-2

IMG_5798

IMG_5806-2

IMG_5808

linia

#fotografia ślubna #ślub w warszawie #fotograf ślubny #zdjęcia ślubne #zdjęcia ślubne warszawa #sesja zdjęciowa #agencja fotograficzno szkoleniowa