Za nami pierwszy dzień Carnavalu Sztukmistrzów

carnaval-sztukmistrzow-warsztaty-kultury-lublin-logoWczoraj rozpoczął się w Lublinie Carnaval Sztukmistrzów 2016. To wyjątkowa impreza cykliczna odbywająca się regularnie od 2008 roku. Po raz kolejny nie zabrakło tam i nas, z naszymi obiektywami.

Wszyscy znamy słynny Karnawał w Rio de Janeiro. Kolorowy, piękny, przykuwający uwagę, którego ideą jest zabawa. Podobnie jest na naszym lubelskim karnawale, chodzi o zabawę, ale nie tylko. Jest przede wszystkim imprezą kulturową, festiwalem sztuki nowego cyrku i teatru. Rok rocznie, na teren naszego miasta z okazji Carnavalu, przyjeżdżają ludzie z całego świata. Nie tylko po to, aby brać czynny udział, lecz przede wszystkim po to, aby obserwować poczynania osób prezentujących swoje umiejętności.

W ubiegłym roku nasza Agencja z każdego dnia zdawała szczegółową fotorelację z tego wydarzenia, dlatego i teraz nie mogliśmy uczynić inaczej.

carnaval sztukmistrzów Lublin

carnaval sztukmistrzów Lublin

carnaval sztukmistrzów Lublin

Tegoroczny Carnaval Sztukmistrzów został przewidziany jako 4 dniowe wydarzenie, który rozpoczął się wczoraj i będzie trwać aż do niedzieli. Od godziny 12.00 aż do godziny 21.00, stale na Starym Mieście można było zobaczyć Urban Highline Festival. Natomiast spektakle uliczne i występy bruskerów rozpoczęły się o 16.30 na Placu za Trybunałem pokazem grupy Zig Zag Circo.

carnaval sztukmistrzów Lublin

carnaval sztukmistrzów Lublin

Już jutro kolejna fotorolacja. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga oraz serdecznie polecamy udział w kolejnych dniach tej wyjątkowej imprezy. Jednocześnie wielkie gratulacje ślemy  jej organizatorom. Więcej zdjęć z Carnavalu już niebawem  na stronie i naszym fanpage. Bądźcie na bieżąco i już teraz polubcie nasz profil na Facebooku. Aby zobaczyć zeszłoroczne relacje z poszczególnych dni Carnavalu – wystarczy kliknąć tutaj: DZIEŃ I, DZIEŃ II, DZIEŃ III.

2U6A0150carnaval sztukmistrzów Lublincarnaval sztukmistrzów Lublincarnaval sztukmistrzów Lublincarnaval sztukmistrzów Lublincarnaval sztukmistrzów Lublincarnaval sztukmistrzów Lublincarnaval sztukmistrzów Lublincarnaval sztukmistrzów Lublincarnaval sztukmistrzów Lublin

      #carnaval sztukmistrzów #lublin #miastoinspiracji #Agencja Fotograficzo-Szkoleniowa #fotografia lublin #fotoreportaż z carnavalu sztukmistrzów #najlepszy fotograf lublin

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK