Kobiece sesje zdjęciowe w Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet, który fotograficznie obchodzimy corocznie 8 marca, przygotowaliśmy wyjątkowe, kobiece sesje zdjęciowe, realizowane w blasku świec w naszym atelier. Dla naszych klientek przygotowaliśmy też miły kwiatowy upominek, zadbamy o to, by w ten dzień poczuły się wyjątkowo. Aromatyczna kawa lub herbata z mango i pomarańczy oraz pyszne słodkości będą czekały na nasze modelki w przerwie sesji i to nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy na ten dzień…

kobiece sesje zdjęciowe

Już dziś życzymy Wszystkim Paniom wyjątkowego Dnia Kobiet i zachęcamy do wcześniejszego zapisywania się na kobiece sesje zdjęciowe, które można również sprezentować swojej dziewczynie, żonie, mamie, siostrze, koleżance czy kochance. Bez wątpienia ten kreatywny upominek, sprawi każdej Kobiecie dużo radości i przyniesie również wiele satysfakcji w postaci wyjątkowych zdjęć. Ceny sesji rozpoczynają się już od 100zł i uzależnione są od ilości zdjęć. Po szczegółową wycenę prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Ze względu na duże zainteresowanie tego dnia naszymi sesjami prosimy o wcześniejszą telefoniczną rezerwację oraz punktualne przybycie na sesję. Z tego samego powodu, w tym roku dużo wcześniej ruszamy też ze sprzedażą specjalnych E-bonów Upominkowych z okazji Dnia Kobiet, które mogą być zrealizowane również w późniejszych terminach (do końca marca 2016 roku). Zatem jeżeli nie uda Ci się zapisać do nas 8-ego marca, to nic straconego, gdyż sesję zrealizujemy innego dnia.

bon

liniaW celu umówienia terminu sesji i zakupu prezentowego bonu zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego podanego w dziale kontakt. Aby od razu przenieść się do danych teleadresowych, można kliknąć tutaj.

Już dziś z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom spełnienia najskrytszych marzeń
oraz wspaniałych zdjęć z najważniejszych momentów w  życiu. Do zobaczenia w naszym atelier.

dzień kobiet
Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze promocje.

polecamy szkolenie

#dzień kobiet #8 marca #kobiece sesje zdjęciowe #bon upominkowy #życzenia na dzień kobiet #promocja na sesję zdjęciową #fotograf lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna