Fotograficzny Dzień Ojca

Jeśli nie masz jeszcze ani pomysłu na prezent dla Taty, ani też fotografii wykonanych wspólnie ze swoim Ojcem, lub chcesz by Twój Tata cieszył sie ze zdjęć indywidualnych lub z sesji wraz z żoną, to zapraszam do zakupu e-vouchera na sejsję zdjęciową. Ten niebanalny prezent to kilka godzin wspaniałej przygody przed obiektywem. Efektem końcowym są fotografie w postaci wysokiej jakości odbitek formatu 15×21 cm. Gdy już zdecydujesz się zakupić profesjonalną sesję zdjęciową otrzymasz od nas e-voucher, który sprawnie możesz podarować go swojemu Tacie przesyłając go np. e-mailem czy za pośrednictwem portali społecznościowych, naturalnie możesz również go wydrukować i wręczyć osobiście. Podziękuj Ojcu i spraw, by Twój Tata miał super zdjęcia.

3-01

Dzień 23 czerwca to święto będące wyrazem szacunku dla Ojców obchodzone corocznie w wielu krajach, w różnych terminach. Pierwsze obchody tego święta odbyły się 19 czerwca 1910 roku w miasteczku Spokane w stanie Waszyngton. Od tamtej pory ojcowie z okazji swojego święta obarowywani są życzeniami i różnymi upominkami.

10321-NME20U

Aby zamówić sesję zdjęciową napisz email za pośrednictwem formularza w dziale kontakt lub zadzwoń, numer telefonu dostępny jest tutaj. Skontaktuj się ze mną. Wspólnie dopracujemy pomysł na sesję oraz omówimy wszystkie niezbędne szczegóły. Opłata za sesję zależy przede wszystkim od ilości zdjęć. Ale przy sugerowanym Voucherze na 10 fotografii koszt sesji obniżyliśmy o 50%, dzięki czemu zamkniemy się w kwocie 300 zł (zamiast 600 zł).  Nie ma co ryzykować nieudanych zdjęć, pozostaw wykonanie sesji nam, a my zrobimy to profesjonalnie, by Twój Tata miał niebanalną i niezapomnianą niespodziankę.

evoucher dzien taty
Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

linia

#sesja indywidualna #zdjęcia z żoną #voucher na sesję zdjęćiową #sesja zdjęciowa #profesjonalna sesja zdjęciowa #zdjęcia na portale społecznościowe