Fotograf na pierwszą komunię świętą

Szukacie fotografa na Pierwszą Komunię Świętą Waszego Dziecka? To bardzo dobrze trafiliście! Proponujemy zarówno profesjonalną sesję reportażową z ceremonii Pierwszej Komunii Świętej, jak i sesję w studio oraz zdjęcia plenerowe, w tym z rodziną i rodzicami chrzestnymi po przyjęciu sakramentu, czy w okresie tzw. białego tygodnia. Gwarantujemy kreatywne podejście i atrakcyjne ceny, a przede wszystkim piękne zdjęcia. Kontakt do nas znajdziecie klikając tutaj oraz na dole strony.

fotograf na pierwszą komunię

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Sesja komunijna może być doskonałym prezentem od najbliższych. Wszystkie zdjęcia poddawane są przez nas autorskiej obróbce. Oferta dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Działamy m.in. w Lublinie i na terenie województwa lubelskiego. Często fotografujemy też na Mazowszu, ale również i w innych regionach Polski.Dojazd do klienta na drugi koniec kraju nie stanowi dla nas problemu.

Możemy wykonać dla Państwa zdjęcia zarówno podczas przygotowań w domu do Pierwszej Komunii Świętej, dodatkowe zdjęcia podczas samej uroczystości, grupowe zdjęcia z rodziną i najbliższymi, fotografie podczas przyjęcia, sesję plenerową oraz sesję portretową w studio. To Państwo zdecydujecie, podczas których momentów mamy Wam towarzyszyć z naszymi aparatami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy projekt  traktujemy indywidualnie, prosimy więc o wcześniejszy kontakt w celu ustalenie szczegółów, cen i terminów sesji.

kontakt Agencja Fotograficzno-SzkoleniowaPierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta (1)

Pierwsza Komunia Święta (4)

Pierwsza Komunia Święta (3)

Pierwsza Komunia Święta (6)

Pierwsza Komunia Święta (5)

Pierwsza Komunia Święta (7)

linia

BusBonus_logo_kolor-10% zniżki otrzymują uczestnicy programu BUS BONUS

Kontakt do nas znajdziecie też tutaj.
Ceny sesji uzależnione są od ilości zdjęć.
*Zniżki, vouchery i rabaty nie łączą się.
Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłacenie zaliczki.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

loga fotograf na komunię świętą

#fotograf na pierwszą komunię świętą #reportaż z komunii #sesja w studio #sesja w plenerze #komunijna sesja zdjęciowa #sesja komunijna #fotograf lublin #fotograf płock #fotograf warszawa #fotografia lublin #najlepszy fotograf lublin #fotograf komunijny #agencja fotograficzna w lublinie