Profesjonalna sesja portretowa

Fotografia portretowa na portale społecznościowe, to świetna okazja do zmiany swojego starego zdjęcia profilowego. Popraw swój wizerunek w sieci i zgłoś się na profesjonalną sesję portretową do naszego atelier Agencji Fotograficzno-Szkoleniowej w Lublinie. Pomożemy pozytywnie wykreować jeszcze lepszy wizerunek w internecie, stworzyć biznesowy portret lub fotografię pełną ciepła i życzliwego spojrzenia. Od 14tego lutego 2015 roku sesja indywidualna w jeszcze lepszej cenie*.

KILKA CENNYCH RAD PRZED SESJĄ ZDJĘCIOWĄ:

Aby osiągnąć jak najlepszy efekt wizualny należy starannie przemyśleć całość sesji. To jak wyglądały będą zdjęcia, zależeć będzie w dużej mierze od makijażu, ubioru i miejsca. Kluczowym elementem jest zachowanie modela czy modelki przed obiektywem oraz kwestia oświetleniowa. Dlatego wcześniej należy wspólnie omówić przebieg sesji oraz jej przeznaczenie.

Podczas sesji zdjęciowej niezwykle ważną rolę odgrywa pewność siebie. Przerażenie czy zdenerwowanie widoczne w oczach i na twarzy jest bardzo niepożądane. Dlatego tak ważna jest dobra atmosfera podczas sesji zdjęciowej. Aparat rejestruje więcej niż oko ludzkie. Zatrzymuje moment jednocześnie eksponując emocję danej chwili. To jak czujemy się w trakcie robienia zdjęć będzie na nich widoczne. Warto więc na sesję zabrać ze sobą muzykę jaką lubimy, stroje w których czujemy się dobrze i dużo pozytywnej energii. To wszystko zdecydowanie ułatwi nam wspólną pracę.

W pracy zwracam szczególną uwagę na to, by sesja zdjęciowa była dobrą zabawą. Ułatwia to wypracowanie naturalnego, pięknego uśmiechu, dzięki czemu efekt końcowy sesji jest dużo lepszy. Dużo jednak zależy nie tylko od fotografa, ale i od osoby, która pozuje. Przychodząc na zdjęcia po całonocnej imprezie, będąc głodnym czy niewyspanym, trudniej będzie nam wspólnie osiągnąć zamierzony efekt. Przede wszystkim zawsze trzeba ufać fotografowi i słuchać jego sugestii. Jemu przecież zależy na tym, aby zdjęcia po sesji były jak najlepsze. Zapraszam do obejrzenia moich portretów, które dostępne są tutaj.

 ramka portret

linia
Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u
* AKCJA PROMOCYJNA NA TAŃSZE SESJE PORTRETOWE TRWA DO KOŃCA MARCA 2015 ROKU.

kontakt

#fotografia portretowa #fotografia na portale społecznościowe #profesjonalna sesja portretowa #profesjonalna sesja fotograficzna #fotografia lublin #agencja fotograficzno szkoleniowa