WYNIKI KONKURSU!!!

Sesję zdjęciową wygrywa Pan Adam, dla naszego laureata zrealizujemy sesję rodzinną, zgodnie z jego kreatywnym i jednocześnie pełnym osobistego uroku opisem, który urzeka swoją subtelnością przekazu, gratulujemy!!!

Dla pozostałych osób uczestniczących w konkursie przygotowaliśmy nagrodę pocieszenia w postaci e-vouchera z 50% rabatem na nasze usługi fotograficzne. Zachęcamy do wysyłania nam wiadomości z Państwa e-mailami, na które mamy przesłać e-voucher.

 

3232

Poniżej opis naszego zwycięzcy:

“Mój świat jest wspaniały, ponieważ mam u swego boku dwie najcudowniejsze osoby, które są niczym promyk słońca o poranku, podmuch chłodnego wiatru w gorący dzień, kropla rosy w kolorowym kwiatku. Nie mógłbym wyobrazić sobie lepszego życia, niż to które mam u boki mojej ukochanej Agnieszki i Julii. Próbując uchwycić, ulotną niczym bańka mydlana, chwilę magii pragnę zorganizować dla naszej trójki sesję zdjęciową, która będzie przepełniona radością i szczęściem, sesję która będzie opierała się na grze światła i kolorów, sesję o poranku przy promieniach wstającego słońca w ogrodzie pełnym kolorowych kwiatów, sesję z wykorzystaniem wody i baniek mydlanych, sesję pełną uśmiechu i miłości”.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

linia

#konkurs na sesję zdjęciową #sesja zdjęciowa #sesja rodzinna #fotografia lublin #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa