Nowy Rok Szkolny

Wraz z nowym rokiem szkolnym Agencja Fotograficzno – Szkoleniowa zachęca do podjęcia współpracy w zakresie fotografii szkolnej i przedszkolnej. Z tej również życzymy dyrektorom, wszystkim nauczycielom oraz ich podopiecznym dużo wzajemnego zrozumienia, cierpliwości oraz nieustającej pogody ducha.

18064-NRFCBAJeżeli Państwa szkoła, gimnazjum, przedszkole lub inna placówka oświatowa-dydaktyczna poszukuje fotografa, tak w zakresie wykonania grupowych zdjęć dla klas, jak i zdjęć indywidualnych, w tym do dokumentów, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Formularz kontaktowy znajdziecie Państwo tutaj. W swej  ofercie mamy również szkolenia dla uczniów w zakresie podstaw fotografowania, które możemy zorganizować dla różnych grup wiekowych. Proponujemy więc przeprowadzenie zarówno zajęć teoretycznych, jak i praktycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb grupy.

Naturalnie możemy również wykonać dla Państwa fotorelacje z ważnych wydarzeń, które będą miały miejsce w Państwa placówce oświatowo-dydaktycznej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oprawy fotograficznej przy różnego rodzaju wydarzeniach, w tym balach, studniówkach, dyskotekach. Gwarantujemy profesjonalne podejście i konkurencyjne ceny.

1111

linia

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

#nowy rok szkolny #fotografia szkolna #fotografia przedszkolna # zdjęcia grupowe #zdjęcia indywidualne #szkolenia fotograficzne #fotorelacja #profesjonalne sesje zdjęciowe #fotografia Lublin #Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa