Otrzęsinowa promocja dla studentów na studyjną sesję zdjęciową

Potrząśnij wszystkimi na dobry początek studiów i przyjdź do naszej Agencji Fotograficzno-Szkoleniowej na profesjonalną sesję zdjęciową w studio. Dla wszystkich studentów, z ważną legitymacją studencką, przygotowaliśmy trzy opcje sesji zdjęciowej do wyboru. My wstrząsnęliśmy cenami i obniżyliśmy je dla Was o ponad 40%.

sale-40

W pierwszej propozycji znajdują się 3 zdjęcia w postaci cyfrowej na płycie po pełnej postprodukcji z wykorzystaniem najlepszych programów graficznych. W cenie pakietu mieści się również wykonanie profesjonalnego makijażu fotograficznego. Cena studyjnej sesji zdjęciowej wraz z makijażem to 120 zł.

Drugi pakiet zawiera 6 zdjęć w cenie 170 zł również z profesjonalnym makijażem fotograficznym. Zdjęcia w postaci cyfrowej na płycie, po pełnej postprodukcji z wykorzystaniem najlepszych programów graficznych.

Ostatnia opcja to 9 ujęć za 210 zł. W cenie zdjęć, które są w postaci cyfrowej na płycie, pełna postprodukcja z wykorzystaniem najlepszych programów graficznych oraz wykonanie profesjonalnego makijażu fotograficznego.

Panów, którzy są przerażeni na myśl słowa “makijaż”, odsyłamy do naszego wpisu o makijażu fotograficznym dla mężczyzn, do którego link znajdziecie tutaj.

Nie zwlekaj i wybierz najlepszy pakiet dla siebie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na profesjonalną sesję fotograficzną w naszym atelier. Kontakt do nas znajdziecie tutaj.

Promocja ważna od 01.10.2016 r. do 30.11.2016 r.

linia

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

Zobacz również nasze promocje.
*promocje, vouchery i rabaty nie łączą się

#jesienna promocja zdjęciowa #profesjonalna sesja w studio #sesja plenerowa #makijaż fotograficzny #fotografia lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna #sesja dla studentów #fotograf lublin

loga