PMS Przedsiębiorcze, Mądre, Stylowe – Konferencja dla Kobiet Biznesu

Dziś przygotowaliśmy fotorelację z wyjątkowego wydarzenia. Ogromna sala wypełniona po brzegi, planowano wydarzenie na około 100 osób, jednak oczekiwania przerosły nawet samych organizatorów, a na miejscu zjawiło się prawie 200 pięknych kobiet, które ulokowano na dwóch piętrach Business Link Lublin. Dzięki Profesjonalna.tv📺, transmisję na żywo, można było również obejrzeć nie tylko na drugiej sali, ale i w internecie, gdyż zgłoszeń było tak wiele, że nie każda z Pań mogła tego dnia dostać się na tą konferencję. Jednak sukces wydarzenia nie mierzony jest tu tylko w ilości, lecz w jakości wydarzenia, ale o tym za chwilę.

pms

Konferencja ta cieszy szczególnie, gdyż dedykowana była głównie do właścicielek firm, freelancerek i przedsiębiorczych Pań z lubelskiego środowiska biznesu, stąd i frekwencja i zainteresowanie tak dużej liczby kobiet nie powinna dziwić, ale na pewno ucieszyła też nie tylko samych organizatorów. Obecnie coraz więcej kobiet prowadzi własną działalność, znajduje się na stanowiskach kierowniczych, czy jest managerami dużych lub mniejszych firm, co jest pozytywnym przejawem równego traktowania kobiet jak i mężczyzn w pracy.

konferencja PMS

Wróćmy jednak teraz do samej jakości, o której wspomniano już wcześniej. Duże ukłony należą się dla organizatorek wydarzenia na czele z manager  Business Link Lublin Anną Prończuk, której zespół świetnie przygotował całą imprezę i zadbał o najmniejsze detale. Całość wydarzeń podzielona została na dwie części. Pierwsza oficjalna prowadzona przez dziennikarkę Monikę Hemperek, podczas której Prelegentki dzieliły się z uczestniczkami wydarzenia historiami swojego sukcesu, a na jej zakończenie zaprezentowano pokaz tańca brzucha. Druga część networkingowa, w czasie której goście mogli porozmawiać zarówno na tematy biznesowe jak i mniej oficjalne. Zadbano tu nie tylko o coś dla ducha, ale i dla ciała, a pyszny catering umilił czas tych intensywnych rozmów.

konferencja PMS 2

Celem konferencji, było pokazanie “piękniejszej” strony lubelskiego biznesu oraz przeciwdziałanie stereotypom dotyczących odnoszenia sukcesu przez płeć piękną w biznesie –  śmiało uznać można, że został w pełni zrealizowany. Wszystko za sprawą prelegentek w tym Ambasadorek wydarzenia Bożeny Lisowskiej, Moniki Butryn oraz Karoliny Żmudzkiej. Bardzo interesujące i inspirujące wystąpienia przygotowały również  Agnieszka Tokarz-Iwanek, Renata Chmielewska,  Magda Czaplińska oraz firmy Regeneris, Mary Kay i Czerwona Szpilka.

Główną nagrodę w konkursie wizytówkowym, czyli profesjonalną sesję zdięciową w siedzibie naszej Agencji Fotograficzno – Szkoleniowej wygrała Pani Dorota Filipiuk – gratulujemy. Wizaż do sesji ufundowała Monika Butryn 💄 – wizażystka, specjalistka od kreowania wizerunku, która tworzy makijaże na największych festiwalach, a fryzurę wykona mistrzyni fryzjerstwa, która szlifowała swoje umiejętności w najlepszych salonach fryzjerskich w Polsce i na świecie – Marlena Błasik-Kasperek z Platinium hair design za obiektywem stanie Rafał Bil 📷

pms (2)

pms (3)

pms (6)

pms (5)

pms (4)

Oprócz sesji fotograficznej, z pośród zebranych wizytówek rozlosowano również inne cenne nagrody, wygrać można było m.in. studia podyplomowe🎓 ufundowane przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji, vouchery i bony pieniężne na markowe kosmetyki💲 oraz inne cenne niespodzianki, które ufundowali poniżsi sponsorzy, którzy byli jednocześnie Partnerami całej Konferencji.

PO WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA ZAPRASZAMY NA NASZ FAN PAGE,
ABY DOSTAĆ SIĘ NA FAN PAGE WYSTARCZY KLIKNĄĆ TUTAJ,
LUB NA PONIŻEJ ZNAJDUJĄCE SIĘ LOGO FACEBOOKA.
Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

partnerzy konferencji PMS

liniafb logo

#PMS #przedsiębiorcze mądre stylowe #kobiety w biznesie #kobiety i biznes #profesjonalna sesja zdjęciowa #fotorelacja #fotograf lublin #fotografia lublin #najlepszy fotograf lublin #agencja fotograficzna