Fotograf Rodzinny – Fotograf na Chrzest

Jeżeli szukacie fotografa na Chrzest, nie tylko w Lublinie, zadzwońcie lub napiszcie do nas.
Zrobimy dla Was wyjątkowe zdjęcia w dobrej cenie. Prosimy jednak o wcześniejszą rezerwację terminów.

-10% zniżki otrzymują uczestnicy programu BUS BONUS

Kontakt do nas znajdziecie też tutaj.
Ceny sesji uzależnione są od ilości zdjęć.
*Zniżki, vouchery i rabaty nie łączą się.
Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłacenie zaliczki.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

fotograf na chrzest

Nie ma chyba nic bardziej miłego gdy małżeństwo, którego ślub fotografowaliśmy kilka lat temu, wraca do nas z kolejnym zleceniem, fotografowaniem ceremonii chrztu ich synka. Co więcej miłe jest też to, że w Rodzinie Filipka 👶, bo on będzie głównym bohaterem dzisiejszego wpisu, fotografowaliśmy i inne śluby oraz też inne dzieci, a co więcej niebawem będziemy fotografować kolejny ślub, u Cioci Filipka – przyszłej Panny Młodej Joanny, czego już dziś nie możemy się doczekać. Dziś jednak przygotowaliśmy dla Was zdjęcia z chrztu świętego w Lublinie.

Śmiało możemy  uznać, że nasza fotografia przypadła do gustu właśnie tej Rodzinie, co nas niezmiernie cieszy, szczególnie, że i my bardzo ją polubiliśmy. Prezentujemy Wam kilka zdjęć z ostatniej ich uroczystości, mając nadzieję, że nasze fotografie spodobają się, a jeżeli poszukujecie fotografa na chrzest, zachęcamy do kontaktu i ustalenia naszych wolnych terminów. Można to zrobić za pośrednictwem działu kontakt, lub klikając tutaj. Zachęcamy też do udostępniania i polubienia naszych wpisów, za co fotograficznie dziękujemy 📷. Chrzty i inne okazje fotografujemy na terenie całego kraju.

Wróćmy jednak do głównego bohatera i kameralnej uroczystości przyjęcia sakramentu Chrztu Filipka. Całość wydarzeń miała miejsce w Kościele Parafii Rzymsko-Katolicka pw. św. Michała Archanioła w Lublinie, zwanym również Kościołem AVE. Ku zaskoczeniu dzielny Filip nie płakał, nie marudził i nie grymasił, a cała ceremonia przeprowadzona była bardzo sprawnie w obecności najbliższej Rodziny i Przyjaciół. Na dowód tego zamieszczamy poniżej zdjęcia z udziałem tego dzielnego bobasa.

fotograf na chrzesst Lublin (8)

fotograf na chrzest

fotograf na chrzesst Lublin (6)fotograf na chrzesst Lublin (9)fotograf na chrzesst Lublin (2)fotograf na chrzesst Lublin (1) fotograf na chrzesst Lublin (4) fotograf na chrzesst Lublin (7)

Zobacz również nasze promocje.
BusBonus_logo_kolor

 

loga fotograf na komunię świętą

#fotograf na chrzest #fotograf na chrzest lublin #bus bonus #promocja #zniżka na sesję zdjęciową #fotograf lublin #najlepszy fotograf lublin #fotograf płock #fotograf warszawa