Fotograf na pierwszą komunię

Agencja Fotograficzno-Szkoleniowa w Lublinie zaprasza rodziców i rodziców chrzestnych do rezerwowania terminów na komunię Państwa Dzieci, na wykonanie sesji zdjęciowej. Proponujemy zarówno profesjonalną sesję reportażową z ceremonii Pierwszej Komunii Świętej, ale i sesję w studio lub zdjęcia plenerowe po przyjęciu sakramentu, czy w okresie tzw. białego tygodnia. Gwarantujemy kreatywne podejście i atrakcyjne ceny, a przede wszystkim piękne zdjęcia. Do zobaczenia.

linia

komunia — kopia

Zapewniamy wyjątkową fotografie komunijną dla Państwa pociech, jeśli szukacie pilnie fotografa na pierwszą komunię świętą,  to my z wielką przyjemnością profesjonalnie wykonamy dla Państwa unikatowe zdjęcia komunijne zarówno reportażowe, plenerowe jak i studyjne. Prosimy jednak pytać o naszą dostępność, która ze względu na duże zainteresowanie jest nieco ograniczona. Zachęcamy więc do kontaktu.

Zobacz nasze fotografie oraz  dowiedz się więcej o zniżkach na komunijne zdjęcia klikając tutaj.

Bądź na bieżąco, polub już dziś nasz profil na FACEBOOK’u

loga fotograf na komunię świętą

#fotograf na pierwszą komunię #sesja zdjęciowa #sesja w plenerze #sesja w studio #sesja reportażowa #sesja reportażowa z pierwszej komunii #fotografia komunijna #zniżki na zdjęcia komunijne #agencja fotograficzno szkoleniowa