Stepler

ABC o aplikacji STEPLER

Jak wychodzić sobie nie tylko podróżnicze nagrody?

Często podróżnicy powtarzają, że to wyprawa i droga jest celem samym w sobie. Nie zawsze chodzi o to w podróżowaniu, by dotrzeć do konkretnego celu, a samo w sobie zdobywanie jest najbardziej interesujące. Nie wiem czy i Wy macie podobnie, ale ja  w pełni popieram tą koncepcję. Nie mam jednak nic przeciwko, by spacerując i zwiedzając czy odkrywając nowe miejsca mieć z tego powodu dodatkowe bonusy. Dlatego też zainstalowałem sobie dzięki informacji od koleżanki z pracy aplikację STEPLER. Raz jeszcze dzięki Svietka – jeszcze bardziej uzależniłaś mnie od eksplorowania świata i to dzięki Tobie mogłem się przez chwilę poczuć zaopiekowany jak rencista na zusowskim garnuszku i mieć coś więcej niż piękne zdjęcia, wspomnienia i wrażenia, które zabieram ze sobą z każdej podróży.

Zapewne zastanawiacie się co mam na myśli, pisząc “mieć coś więcej”? Już wyjaśniam. Stepler to darmowa aplikacja zdrowotna, która liczy twoje kroki i przelicza je na punkty. Twoje zdobyte punkty wymieniasz na NAGRODY, VOUCHERY czy różnego rodzaju ZNIŻKI od partnerów i reklamodawców tej aplikacji. Co ważne nie ma znaczenia czy zwiedzacie świat,  spacerujecie bez celu, kosicie trawnik, biegacie lub idziecie z psem na spacer. Stepler nagradza każdy krok, bo ruch się liczy i to jest jedną z cenniejszych nagród, którą zdobywamy, ale nie jedyną. Co jest ważne – że im więcej kroków zrobicie, tym więcej punktów zdobywacie i tym ciekawsze opcje prezentowe możecie otrzymać. Jeszcze jedna ważna kwestia – aplikacja jest w 100% DARMOWA, a zastanawiacie się skąd mają jej Twórcy pieniądze na nagrody? Żyją z reklam i to dzięki partnerom są w stanie je zapewnić. Poniżej kilka z wybranych obecnie dostępnych nagród w aplikacji.

 
Zastanawiacie się pewnie skąd można pobrać aplikację?
 
Aplikacja Stepler jest dostępna w App Store i Google Play, ale jeśli pobierzecie ją na telefony z mojego linku polecającego na start otrzymacie BONUS – 10 PKT EKSTRA. Dlatego zostawiam Wam link i wystarczy korzystając z telefonu  kliknąć TUTAJ, pobrać apkę i gotowe, dalej pozostanie Wam wychodzić nagrody.
 
Jeśli macie więcej pytań na temat aplikacji piszcie śmiało na adres e‑mail: feedback_pl@stepler.io *(tu rozwieją Wasze wszelkie wątpliwości).
 
Podsumowując Stepler to prosta droga do atrakcyjnych zniżek i kart podarunkowych u partnerów tego projektu. Pamiętajcie, że nagrodą są nie tylko zniżki i karty prezentowe – ale przede wszystkim zdrowy nawyk ruchu, który wyrabiacie w sobie każdego dnia, a co za tym idzie – lepsza kondycja fizyczna. Ta szwedzka aplikacja działa na polskim rynku od niedawna, ale cieszy się ogromną popularnością. Z aplikacji Stepler korzysta około 1,6 mln osób nie tylko w Polsce czy Szwecji – bo apka ta działa również Norwegii oraz Niemczech i stale powiększa liczbę użytkowników. Jeśli chcecie dołączyć do tego grona kliknijcie telefonach na prezent, a na start Wasze konto powiększy się o dodatkowe +10 punktów. Trzymajcie się zdrowo i do następnego razu – cześć!!!
 

 

linia

Blog powstaje dzięki wsparciu Patronów:

AMBA team, Ryjek, Woj, Tygrysek od Puchatka oraz anonimowy Patron.

DZIĘKUJĘ WAM

 

Zainspiruj się podróżniczo i zobacz moje  WYPRAWY

Zajrzyj  po więcej zdjęć do mnie na INSTAGRAM

Bądź na bieżąco, polub już dziś mój profil na FACEBOOK’u

Podobał Ci się wpis? Wesprzyj blog i zostań moim PATRONEM

✈ Blog podróżniczy | Patronite| Travel| Fotografia | Polska | Stepler  🗺

Wszelkie prawa zastrzeżone © Rafał Bil Fotografia 2022