Wystawa Fotograficzna Perły Ziemi Lubelskiej

PERŁY ZIEMI LUBELSKIEJ

 

Wystawa fotograficzna pt. PERŁY ZIEMI LUBELSKIEJ autorstwa  Rafała Bila została zorganizowana we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego oraz przy wsparciu merytorycznym ABO STUDIO. Fotografie poświęcone są cerkwiom z województwa lubelskiego, a dzięki specyficznym dla fotografii środkom wyrazu, zwłaszcza zaś jej możliwościom dokumentacyjnym oraz narracyjnym pozwalają nadać każdemu z fotografowanych przez autora obiektów odmienny charakter.

Na tej wirtualnej ekspozycji pokazano 15 fotografii z różnych terenów Lubelszczyzny, przy czym większość z nich nigdy wcześniej nie była publikowana. Część z nich natomiast była już wyróżniona czy to przez Vogue Italia czy w konkursie National Geographic Traveler. Jedną z nich można będzie nawet zobaczyć w najnowszym, lipcowym numerze Travelera. Fotografie pogrupowano, nie przypadkowo, zestawiając z jednej strony czarno-białe kadry, które kontrastują z przeciwlegle eksponowanymi kadrami w kolorze. Prace utrzymane były przede wszystkim w spójnej tematyce, choć przełamane zostały elementem fotografii ziemi lubelskiej. To ona właśnie nadała tytuł całości tej wystawy.

Jest to swoista podróż po pięknych zakątkach wschodniej Polski w poszukiwaniu pereł, jakimi bez wątpienia są tutejsze cerkwie. Spotkamy tu świątynie z Mycowa, Dratowa, Sławatycz, Lublina, Bełżca, oraz z miejscowości Korczmin, Chłopiatyn czy Ortel Królewski.

Wystawę można będzie oglądać przez najbliższy miesiąc od dnia 30.06.2021 do dnia 31.07.20201 roku. Żeby ją zobaczyć wystarczy kliknąć w poniższą grafikę, zaakceptować politykę prywatności, kliknąć w okienko [continue in browser] i dłuższą lub krótszą chwilę zaczekać, aż wgra się cała galeria, a nasz ochroniarz sprawdzi, czy jesteście na liście zaproszonych gości 😉 Następnie rozsiądźcie się wygodnie, a autor wystawy, życzy Wam miłego zwiedzania. 

Tym, którym dostać się nie udało, gdyż aplikacja wgrywała się zbyt długo, dołączam poniżej kilka zrzutów z wystawy.

#lubelszczyzna #lubelskie #visitlubelskie

#rafalbil #fotografia #podróże #patronite

linia

Ten blog powstaje dzięki wsparciu Patronów:

AMBA team, Ryjek, Kubuś Puchatek,

Tygrysek od Puchatka oraz anonimowy Patron.

DZIĘKUJĘ WAM

Zainspiruj się podróżniczo i zobacz moje  WYPRAWY

Zajrzyj  po więcej zdjęć do mnie na INSTAGRAM

Bądź na bieżąco, polub już dziś mój profil na FACEBOOK’u

Podobał Ci się wpis? Wesprzyj blog i zostań moim PATRONEM

#rafalbil #blog podróżniczy #fotografia #podróże #patronite

✈ Blog podróżniczy | Patronite| Travel| Fotografia | Polska | Lubelskie | Lubelszczyzna  🗺

Wszelkie prawa zastrzeżone © Rafał Bil Fotografia 2021